Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrs uzsāk jauno sezonu

Augusta beigās uz pirmo jaunās sezonas tikšanos pulcējās Valmieras Kultūras centra mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu vadītāji un Kultūras centra vadība. Tikšanās laikā tika runāts par kolektīvu sniegumu un paveikto aizvadītajā sezonā un ieskicēts jaunajā sezonā plānotais, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Valmieras Kultūras centra direktors Toms Upners:

“Mūsu prioritāte numur viens, protams, ir Valmieras Kultūras centra pārbūves projekta turpmāka virzība. Diemžēl esam ļoti iestrēguši pārbūves būvprojekta izstrādes procesā, darbs no projektētāju puses bijis gauss un ārpus līgumā noteiktajiem termiņiem, tomēr ceram, ka līdz 2019.gada beigām saņemsim būvprojektu pilnā apjomā.

Tas būtu pusceļš pretī mērķim radīt mūsdienīgu daudzfunkcionālu kultūras infrastruktūru, kas vienlīdz piemērota gan mākslinieciskās pašdarbības, gan profesionālās mākslas vajadzībām, kā arī atbilstu konferenču, semināru un cita veida pasākumu rīkošanai. Vienlaikus šobrīd, kad pašvaldībām ir ļoti limitētas iespējas pieprasīt un saņemt aizņēmumus Valsts kasē dažādu projektu īstenošanai, Valmieras pašvaldība meklē risinājumus un strādā ar atbildīgajām valsts institūcijām, lai piesaistītu finansējumu projekta īstenošanai.

Līdz ar to pagaidām grūti prognozēt, kad reāli varētu uzsākties ēkas pārbūves darbi.”

Septembrī visi mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi uzsāk jauno sezonu un aicina gan esošos, gan jaunus dalībniekus uz pirmajiem mēģinājumiem un nodarbībām. Tautas Lietišķās mākslas studija “Valmiera” sezonu sāk ar jaunu vadītāju – turpmāk studiju “Valmiera” vadīs Baiba Mince. Vairāki kolektīvi svinēs nozīmīgas kopā būšanas jubilejas. Pirmā no tām – jau 12.oktobrī, kad ar koncertu Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā 45. jubileju svinēs jauktais koris “Valmiera”. Nākamā gada pavasarī uz 75 gadu koncertu aicinās TDA “Gauja”, pūtēju orķestrim “Signāls” apritēs 55, bet mūsdienu deju grupai “Baltā” – 5. 2020.gada rudenī 20 gadu jubileju svinēs jauniešu koris “Skan” un sieviešu vokālais ansamblis “Trīnes”. Jāpiebilst, ka TDA “Gauja” studijas grupām un mūsdienu deju grupai “Baltā” šī sezona būs īpaša, jo kolektīvi gatavojas dalībai XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, kas no 6.-12.jūlijam norisināsies Rīgā.

Valmieras Kultūras centra koncertsezona 1.septembrī sākās ar grupas “Bermudu divstūris” koncertu #PirmaisValmierā, septembrī notiks arī grupas “Auļi” koncerts, ar koncertprogrammu “Tikšanās Dailē” viesosies Maestro Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš, savukārt ģimenes ar bērniem tiek aicinātas noskatīties izrādi “Tētis” un koncertuzvedumu “Sēņu simfonija”. Rudenī Valmieras Kultūras centrā koncertēs grupa “Opus Pro”, “Labvēlīgais Tips”, “Musiqq”, Latvijas Radio koris, Intars Busulis, Normunds Rutulis, Uldis Marhilevičs un daudzi citi Latvijā iemīļoti skatuves mākslinieki. Jāpiebilst, ka 2018.gadā gan Valmieras Kultūras centra telpās, gan brīvdabā norisinājušies 219 pasākumi, 112 no tiem – bezmaksas. Pasākumu apmeklējums bijis vairāk nekā 111 800.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri