Valmieras Ziņas

Valmieras koprades darbnīca DARE aicina uz pasākumu “Ideju tirdziņš “Koprade: eksperimentāla improvizācija?””

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras koprades darbnīca DARE, Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros, 24. februārī plkst.14.00 aicina sanākt kopā uzņēmējus, mājražotājus, radošos entuziastus, māksliniekus, izglītības nozares pārstāvjus, skolēnus un studentus pasākumā “Ideju tirdziņš “Koprade: eksperimentāla improvizācija?””. Tiks runāts par koprades procesu, tā nozīmi Valmieras novadā un kā DARE var kļūt par spēcīgāku atbalstu jaunu ideju radīšanas procesā un meikeru kopienas veidošanā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras koprades darbnīcas DARE Komunikācijas vadītāja Dina Linda Mīlberga.

Lai piedalītos pasākumā, lūdzam reģistrēties, jo vietu skaits ierobežots: https://darevalmiera.lv/registracija/ .

“Jau trīs gadus darbnīca DARE ir mērķtiecīgi strādājusi, lai Valmieras novadā atbalstītu jaunos uzņēmējus, mājražotājus, radošos entuziastus un veidojusi sadarbību ar izglītības sektoru. DARE komanda ar lielu prieku satiks ikvienu pasākuma apmeklētāju, pastāstīs par sasniegto, uzklausīs idejas un ierosinājumus, kā kopīgi stiprināt meikeru kopienas veidošanos Valmieras novadā,” uzsver Unda Blaumane, Valmieras koprades darbnīcas DARE vadītāja.

Pasākuma laikā norisināsies divas paneļdiskusijas, ar fokusu uz biznesa un izglītības sektoru. Diskusijas moderēs Katrīne Zane Geidmane – Satura stratēģe un mārketinga tekstu autore B2B uzņēmumiem.

  1. Biznesa sektora paneļdiskusijas “Improvizācija biznesa idejas attīstībā. Kā sadarboties un ļauties kopradei?” dalībnieki:
  • Guna Ķibere – Valmieras novada pašvaldības domes deputāte, Rūjienas amatnieku biedrības ,,Rūzele” valdes priekšsēdētāja.
  • Juris Ceičs – LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs.
  • Ilze Eglāja – Valmieras Attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja.
  • Maija Estere Diļevka – Zīmola “Mūzikas stūrītis” radītāja.
  1. Izglītības sektora paneļdiskusijas “Ideju prototipēšana un radoša eksperimentēšana mācību procesā” dalībnieki:
  • Iveta Kļaviņa – Valmieras Gaujas krasta vidusskolas direktore.
  • Liene Daugule – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas dizaina un tehnoloģiju skolotāja.
  • Karīna Vītiņa – Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas Audiovizuālās komunikācijas nodaļas vadītāja.
  • Ance Spolīte – Zīmola “Domu krekli” radītāja, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolniece.

Pasākuma noslēgumā tiks ieskandināta arī DAREs trīs gadu jubileju ar gardu kūku un neformālam sarunām pie kafijas!

Plašāka programma pieejama Vidzemes Inovāciju nedēļas mājaslapā: https://bit.ly/3DTyVrV. Tāpat, katram dalībniekam būs iespēja iepazīties ar darbnīcas telpām un piedāvātajām iespējām.

DARE komanda ir pārliecināti, ka Valmieras novadā ir ļoti daudz radošu cilvēku ar oriģinālām idejām, un arī 2023. gadā turpina atbalstīt jaunos, topošos un pieredzējušos uzņēmējus, mājražotājus un radošos entuziastus ideju realizēšanas procesā ar visu DARĒ pieejamo tehnisko aprīkojumu. Pieteikt laiku darbam pie iekārtām interesenti joprojām tiek aicināti DARE mājaslapā www.darevalmiera.lv, vai zvanot t.29367607 un rakstot darbnīcai. Tāpat, aicinām sekot līdzi jaunumiem  DARE sociālajos medijos un ceram uz pavisam drīzu tikšanos!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri