Valmieras Ziņas

Valmieras koprades darbnīca DARE aicina uz pasākumu “Ideju tirdziņš “Koprade: eksperimentāla improvizācija?””

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras koprades darbnīca DARE, Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros, 24. februārī plkst.14.00 aicina sanākt kopā uzņēmējus, mājražotājus, radošos entuziastus, māksliniekus, izglītības nozares pārstāvjus, skolēnus un studentus pasākumā “Ideju tirdziņš “Koprade: eksperimentāla improvizācija?””. Tiks runāts par koprades procesu, tā nozīmi Valmieras novadā un kā DARE var kļūt par spēcīgāku atbalstu jaunu ideju radīšanas procesā un meikeru kopienas veidošanā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras koprades darbnīcas DARE Komunikācijas vadītāja Dina Linda Mīlberga.

Lai piedalītos pasākumā, lūdzam reģistrēties, jo vietu skaits ierobežots: https://darevalmiera.lv/registracija/ .

“Jau trīs gadus darbnīca DARE ir mērķtiecīgi strādājusi, lai Valmieras novadā atbalstītu jaunos uzņēmējus, mājražotājus, radošos entuziastus un veidojusi sadarbību ar izglītības sektoru. DARE komanda ar lielu prieku satiks ikvienu pasākuma apmeklētāju, pastāstīs par sasniegto, uzklausīs idejas un ierosinājumus, kā kopīgi stiprināt meikeru kopienas veidošanos Valmieras novadā,” uzsver Unda Blaumane, Valmieras koprades darbnīcas DARE vadītāja.

Pasākuma laikā norisināsies divas paneļdiskusijas, ar fokusu uz biznesa un izglītības sektoru. Diskusijas moderēs Katrīne Zane Geidmane – Satura stratēģe un mārketinga tekstu autore B2B uzņēmumiem.

  1. Biznesa sektora paneļdiskusijas “Improvizācija biznesa idejas attīstībā. Kā sadarboties un ļauties kopradei?” dalībnieki:
  • Guna Ķibere – Valmieras novada pašvaldības domes deputāte, Rūjienas amatnieku biedrības ,,Rūzele” valdes priekšsēdētāja.
  • Juris Ceičs – LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs.
  • Ilze Eglāja – Valmieras Attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja.
  • Maija Estere Diļevka – Zīmola “Mūzikas stūrītis” radītāja.
  1. Izglītības sektora paneļdiskusijas “Ideju prototipēšana un radoša eksperimentēšana mācību procesā” dalībnieki:
  • Iveta Kļaviņa – Valmieras Gaujas krasta vidusskolas direktore.
  • Liene Daugule – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas dizaina un tehnoloģiju skolotāja.
  • Karīna Vītiņa – Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas Audiovizuālās komunikācijas nodaļas vadītāja.
  • Ance Spolīte – Zīmola “Domu krekli” radītāja, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolniece.

Pasākuma noslēgumā tiks ieskandināta arī DAREs trīs gadu jubileju ar gardu kūku un neformālam sarunām pie kafijas!

Plašāka programma pieejama Vidzemes Inovāciju nedēļas mājaslapā: https://bit.ly/3DTyVrV. Tāpat, katram dalībniekam būs iespēja iepazīties ar darbnīcas telpām un piedāvātajām iespējām.

DARE komanda ir pārliecināti, ka Valmieras novadā ir ļoti daudz radošu cilvēku ar oriģinālām idejām, un arī 2023. gadā turpina atbalstīt jaunos, topošos un pieredzējušos uzņēmējus, mājražotājus un radošos entuziastus ideju realizēšanas procesā ar visu DARĒ pieejamo tehnisko aprīkojumu. Pieteikt laiku darbam pie iekārtām interesenti joprojām tiek aicināti DARE mājaslapā www.darevalmiera.lv, vai zvanot t.29367607 un rakstot darbnīcai. Tāpat, aicinām sekot līdzi jaunumiem  DARE sociālajos medijos un ceram uz pavisam drīzu tikšanos!

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri