Valmieras Ziņas

Valmieras kinoteātrī “Gaisma” romantiskās un erotiskās noskaņās aizvadīts īpašais seanss

Lasīšanas laiks: 3 min

Straujiem soļiem tuvojas 14.februāris – Valentīndiena, Sirsniņsvētki, Mīlestības diena vai kā nu kurš dēvē šo Latvijā salīdzinoši nesen ienākušo tradīciju. Kūst sniegs, uzspīd saulīte, vāzēs veras tulpes un narcises, bet Valmieras kinoteātrī “Gaisma” ceturtdien, 9.februārī, kusa un atvērās sieviešu sirdis. Kupli apmeklētajā seansā vairums bija daiļā dzimuma pārstāves. Tam par iemeslu bija ne tikai filma “Maģiskā Maika pēdējā deja”, bet arī šovs un fotografēšanās ar puišiem no profesionālās erotisko deju kompānijas “MALE Empire NIGHT_out SHOW”.

Pirms kinoseansa skatītājiem bija neliels konkurss ar balvām. Kinoteātra sabiedrisko attiecību speciālists Benedik Gigel pārbaudīja, cik skatītāji ir zinoši par dažādiem zīmoliem un veikaliem Valmierā: Kāda ir veikala “Kleopatra” adrese? Kuram zīmolam ir vislielākais veikals “Valletā”? Kurā stāvā atrodas “Stenders”? Kurā gadā tika atvērts veikals “Kaprīze”?

Un tad jau nāca viņi – trīs atlētiski puiši. Viena veiksmīgā skatītāja saņēma sarkanu rozi, bet visi pārējie interesenti varēja baudīt puišu šovu. Nenoliedzami, priekšnesums bija par īsu, to varēja dzirdēt no izsaucieniem zālē: “Tik vien?”, “Uzkurināja un aiziet?!”, “Bikses nenovilksiet?”…

Nezinu, cik no ceturtdienas skatītājiem bija redzējuši kino triloģijas iepriekšējās filmas “Maģiskais Maiks” (2012), “Maģiskais Maiks XXL” (2015), bet filmu varēja baudīt arī tad, ja pirmās divas nav redzētas. Galvenajā lomā Čenings Metjū Teitums – amerikāņu kinoaktieris, producents, modelis un dejotājs, bet filmā viņu savaldzināja Salma Hajeka – viena no pazīstamākajām meksikāņu izcelsmes aktrisēm Holivudā.

Maiku bārā uzrunā bagātā Meksandra, kura jūtas nomākta un saspringta, bez dzīves piepildījuma, tā teikt, bagātie arī raud. Lai gan Maiks ir pametis striptīzšovu, Meksandra tomēr pierunā viņu nodejot pēdējo deju, kas (diezgan paredzami) beidzas gultā…Tālāk seko uzaicinājums Maikam doties uz Londonu un klasiskā teātra “Rattigan” telpās iestudēt erotisku šovu ar seksīgiem dejotājiem. Kā saka Meksandra, cilvēki ir notrulinājušies, mēs viņus pamodināsim ar kaisles vilni! Tā arī notiek. Jo ķermenis miera stāvoklī ir tikai ķermenis miera stāvoklī, bet ķermenis kustībā!… Maika atlasītajā deju trupā patiešām ir puiši ar acīm tīkamu ķermeni, muskuļiem, šarmu. Tie ir puiši, kas māk gan akrobātiskus trikus, gan erotiskas un plastiskas kustības.

Pa vidu romantiskajiem kadriem ir arī stāsts par deju kā vienu no senākajiem cilvēka impulsiem. Deja ir tikpat sena kā cilvēka prasme staigāt un skriet. Deja ir arī komunikācija, mīlestība un uzticēšanās.

Pēc filmas noskatīšanās, mazliet mulstot no šova dejotājiem un fotogrāfu uzmanības, skatītājas varēja nofotografēties ar atlētiskajiem puišiem. Ir teiciens: Iedod velnam mazo pirkstiņu, pēc tam viņš paņems visu roku! Tad nu jāteic, ka šis pasākums bija tas mazais pirkstiņš, lai interesentus aizvilinātu uz Multiklubu 4. martā, kur plānots šovs divarpus stundu garumā. Domājams, ka tad viņi būs pilnā sastāvā un puiši novilks arī bikses…

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri