Valmieras Ziņas

Valmieras kinoteātrī “Gaisma” pirmdien norisināsies tikšanās ar romantiskās komēdijas “Gandrīz vecpuisis” komandu

Lasīšanas laiks: 3 min

Lieliskā gaisotnē kinoteātrī “Gaisma” 19. februāra vakarā norisināsies režisora Riharda Romuša filmas “Gandrīz vecpuisis” seanss. Uz tikšanos ar skatītājiem ieradīsies arī romantiskās komēdijas autori, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Filmas “Gandrīz vecpuisis” komunikācijas koordinatore Alise Podniece.

Spilgti “Gandrīz vecpuisis” piesaka jaunus vārdus Latvijas kino: gan kadrā, gan aizkadrā strādājuši jauni un entuziastiski kino veidotāji un aktieri (un Jānis Jarāns). “Gandrīz vecpuisis” ir jaunā režisora Riharda Romuša debijas pilnmetrāžas spēlfilma. Filma vēsta par Mareku, priekpilnu, bet pakļāvīgu jaunieti, kura dzīve strauji uzņem apgriezienus, kad viņa līgava atceļ kāzas. Jaunais vīrietis nepadodas, un kopā ar savu draugu Koļu un nejauši satikto Tīnu dodas neprātīgu situāciju pilnā ceļojumā, lai atgūtu savu līgavu.

Jauneklīga, dzīva un nepiespiesta gaisotne valdīja visā filmas tapšanas laikā. Kā stāsta aktieris Dante Pecolli, katrs projekta dalībnieks strādāja ar lielu degsmi, kas veidoja īpaši saliedētu atmosfēru: “Sadarboties ar “Gandrīz vecpuisis” komandu bija neaizmirstama pieredze par kuru esmu bezgala patiecīgs režisoram Rihardam Romušam. Neskatoties uz to, ka mums nebija budžeta un valsts atbalsta, ar savu jaudu nospēlējām, uzfilmējām, pabeidzām un izplatījām šo filmu visos Latvijas kinoteātros un ne tikai…,” stāsta Dante.

Jaunais aktieris Rūdolfs Kozlovskis papildina: “Uz filmēšanas laukumu braucu kā viesos pie ļoti senas draugu kompānijas, kura savstarpēji attiecas pret citiem bez aizspriedumiem un nicinājuma.”

Izcilo atmosfēru darba procesā izceļ arī aktieris Jānis Jarāns: “Strādāt ar ,,Kino Parka” kolektīvu bija kā atrasties Lunaparka atrakcijās: nezini, kas Tevi sagaida nākamajā līkumā – epizodē! Filmēšanas laukumā vienmēr valdīja sirsnība un izpalīdzība. Radošs jaunības-jautrības gars un nekādas rutīnas! Kā saka pie mums kriminālpolicijā: “Turies pie jaunajiem un pats arī sirdī jutīsies jauns! Lai mums visiem veicas,” komentē Jarāns.

Filmā uzmirdz jaunā aktrise Monta Kārkliņa. Viņai režisors Romušs pirmais uzticējis lielu kinolomu: “Strādāt tik lielā projektā bija ļoti interesanti, visu veicām ar lielu entuziasmu un degsmi. Jāsecina, ka ar lielu darba sparu un ticību sevī viss kļūst iespējams!”.

“Stāsta centrā ir mīlestība, kas balstās vēlmē izprast vienam otru, komunikācijā, degsmē par attecībām un to uzturēšanu. Uzticība, situācijas risināšana un traks piedzīvojums ir tas, kas raksturo šo filmu. Dažreiz ir jāriskē ar visu, lai panāktu to, ko vēlies,” stāsta Rihards Romušs.

Filma “Gandrīz vecpuisis” tapusi bez valsts finansējuma par pašu un studijas līdzekļiem. Filmas veidotāji tādējādi nodrošinājuši radošo brīvību, aizrautīgi un svaigi veidojot stāstu, kas aktuāls pašiem un cilvēkiem apkārt. Jaundarbu caurstrāvo veidotāju enerģija, entuziasms un humora izjūta.

Autori pateicas par atbalstu filmas tapšanā uzņēmumiem “Amber Latvijas Balzāms”, “Cēsu Alus”, ZS “Valmoniras”, “Bakery Studio”, “Ekoplant”, “Athar Performance Group”, “Skanaungaisma.lv”, “RedCab”, Latvijas Valsts policijai, Rīgas Pašvaldības policijai, Igoram Gartmanim, Mārcim Birstei, Ivaram Veikšam un Ligitai Seļakovai.

Filmas izplatītājs Latvijā ir SIA “Baltic Content Media”.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri