Valmieras Ziņas

Valmieras kinoteātrī “Gaisma” ar savu jauno koncertfilmu viesojas grupa Sudden Lights

Lasīšanas laiks: 2 min

Es tikmēr filmu atpakaļ tinu

Varēju par advokātu mācīties

Bet man teica Dievs, lai es rakstu dziesmas

Varbūt spēšu ar tām aizstāvēties.

Novembra izskaņā pirmizrādi piedzīvoja grupas “Sudden Lights” koncertfilma, kurā iemūžināta uzstāšanās no viņu līdz šim lielākā solo koncerta –  Mežaparka Zaļajā teātrī. Filma skatāma kinoteātros visā Latvijā un, šajā nedēļā to bija iespēja izdarīt arī Valmierā, kinoteātrī ’’Gaisma’’. Uz īpašo seansu Valmierā bija ieradušies arī paši grupas dalībnieki, kuri pēc seansa tikās ar faniem un dalījās iespaidos par filmas tapšanu.

Koncertfilmā iekļautas 12 dziesmas – no grupas pirmajām dziesmām līdz pat jaunākajiem skaņdarbiem. Muzikālo baudījumu papildina filmas režisora Uģa Oltes veidotas etīdes, kuras ļauj labāk izprast grupas dalībniekus, iepazīt viņu dzīvi un saprast to, kā veidojas viņu uztvere par pasauli un mūziku.

Sudden Lights ir Latvijas alternatīvā roka grupa, kuras darbība aizsākās 2012. gadā. Lielāku popularitāti grupa izpelnījās šajā gadā, kad piedalījās Latvijas Televīzijas rīkotajā dziesmu konkursā “Supernova 2023”. Grupa ar dziesmu Aijā ieguva 1. vietu un pavasarī pārstāvēja Latviju 2023. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē (Apvienotā Karaliste). Eirovīzijas skaņdarbs iekļauts arī koncertfilmā, kur to klausītājiem iespējams dzirdēt akustiskā versijā.

Grupas sastāvā ir brāļi Andrejs Reinis Zitmanis (vokāls, ģitāra, taustiņinstrumenti, klarnete) un Kārlis Matīss Zitmanis (ģitāra, mutes harmonikas, piebalss), kā arī Kārlis Vārtiņš (basģitāra, piebalss) un Mārtiņš Matīss Zemītis (sitaminstrumenti, piebalss).

Par grupas Sudden Lights koncertfilmu, protams, vislielākajā sajūsmā ir grupas fani, bet ’’pie sirds’’ tā varētu iet jebkuram kvalitatīvas mūzikas fanam. Noskatoties filmu rodas pārliecība, ka puiši tiešām mīl to, ko dara.

Vēl šajā nedēļas nogalē koncertfilmu uz lielā ekrāna iespējams noskatīties Rīgā, bet jau drīzumā tā pie klausītājiem nonāks arī tiešsaistē.

Filmas režisors: Uģis Olte, Kārlis Zemītis, Aleksandrs Okonovs

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri