Valmieras Ziņas

Valmieras jaunieši viesojas Draugiem Group birojā

15. maijā Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 11.klases skolēni devās uz Rīgu, Draugiem Group biroju, lai smeltos idejas, iedvesmu veiksmīgākai savas karjeras izvēlei.

Skolēni bija patīkami pārsteigti par laipno sagaidīšanu. Izbraukuši agri no Valmieras, lai savlaicīgi nokļūtu Rīgā, tika pacienāti ar rīta kafiju, lai atmostos un spirdzinošām sulām un dzērieniem, jo diena jau no rīta bija tveicīga un silta.

Draugiem group pārstāvē Elīna iepazīstināja ar uzņēmuma produktiem, veiksmes stāstiem. Interesanti, ka atklāja ne tikai pozitīvos piemērus, bet dalījās arī pieredzē, kas varbūt nav bijusi tik veiksmīga. Uzzināja, kādas profesijas šajā uzņēmumā tiek pārstāvētas, kādām īpašībām jāpiemīt, lai varētu kļūt par šī uzņēmuma darbinieku. Jaunieši tika iedvesmoti, jo Draugiem group uzņēmums atklāja, ka arī šeit, Latvijā, ir izaugsmes iespējas jauniešiem. Ar lielu gribasspēku, neatlaidību var sasniegt lielus mērķus un panākumus.

Noslēgumā jauniešiem bija iespēja spēlēt dažādas spēles. Jāakcentē, ka Draugiem group birojs atšķiras no ierastā tipa birojiem. Tas ir moderns, mūsdienīgs, tur valda radoša, draudzīga atmosfēra.

Sadarbībā ar ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros nr.8.3.5.0/16/I/001

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri