Valmieras Ziņas

Valmieras iedzīvotājiem iespēja apmeklēt peldbaseinu lētāk (3)

Jau 2.oktobrī darbu uzsāks jaunuzceltais Valmieras peldbaseins, aicinot ikvienu baudīt ūdens procedūras, nodarboties ar sportu un atpūsties jaunās un modernās telpās, kā arī būt klāt un atbalstīt sportistus augsta līmeņa peldēšanas sacensībās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Lai peldbaseinu kompleksa piedāvātās iespējas padarītu maksimāli pieejamas iedzīvotājiem, izstrādāta atlaižu sistēma, kas paredz zemākas ieejas maksas Valmieras pilsētā dzīvesvietu deklarējušiem iedzīvotājiem, studentiem, skolēniem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām, uzrādot attiecīgus dokumentus.

Valmierā dzīvesvietu deklarējušiem iedzīvotājiem būs iespēja Valmieras peldbaseina kompleksu apmeklēt ar 20% atlaidi. Atlaide attiecas uz peldbaseinu un ūdens atpūtas zonas apmeklējumu un nav piemērojama īpašām nodarbībām. Atlaidi iespējams saņemt kādā no trīs veidiem:

 1. Lejupielādējot viedtālrunī lietotni “Mana Valmiera”. Pirms ieejas biļetes iegādes lietotnē jāatver piedāvājums, kur parādīsies QR kods.

Mobilo lietotni “Mana Valmiera” viedierīcē iespējams lejupielādēt AppStore vai GooglePlay veikalos. Lai saņemtu īpašo atlaidi, jāreģistrējas mobilajā lietotnē kā valmierietim.

 1. Valmierieši, kuriem nav pieejas mobilajai lietotnei, atlaidi varēs saņemt, uzrādot bez maksas Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv lejupielādējamu un izdrukājamu izziņu par deklarēto dzīvesvietu Valmierā (uzrādot arī personu apliecinošu dokumentu). Šajā gadījumā nepieciešama piekļuve savai internetbankai.
 • Portālā Latvija.lv spied uz banera “Spied šeit un atrodi populārākos e-pakalpojumus!”
 • Sadaļā “Dzīvesvietas deklarācija”, jāuzspiež otrais apakšpunkts “Deklarētās dzīvesvietas pārbaude (Mani dati iedzīvotāju reģistrā).
 • Pieprasījumā atzīmējot, kādus personas datus vēlos saņemt “Savus”, parādās *.pdf dokuments “Personas_dati_IeR.pdf”
 • No dokumenta izdrukātā veidā nepieciešamas 1. un 8.lapa “Ziņas par dzīvesvietu”

Saņemt konsultāciju par izziņas lejupielādi, kā arī izdrukāt izziņu vari Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša ielā 2).

Ja personai nav piekļuves savai internetbankai, izziņu var saņemt Valmieras pilsētas pašvaldībā. Maksa par izziņas izsniegšanu pašvaldībā 2.50 EUR. Par maksas atvieglojumiem iespējams uzzināt Ministru Kabineta noteikumos Nr.505 “Noteikumi par valsts nodevu par informācijas saņemšanu no Iedzīvotāju reģistra”.

 1. Savukārt pensionāriem, kuri saņēmuši braukšanas kartes braukšanai Valmieras sabiedriskajā transportā, arī atlaidi peldbaseinu kompleksa apmeklēšanai varēs saņemt, uzrādot šo braukšanas karti.

Lai saņemtu braukšanas karti, pensionāram jāvēršas Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, 103.kabinetā, līdz ņemot personu apliecinošu dokumentu (pasi, personas apliecību) un pensionāra apliecību. Pēc kartes izgatavošanas tā tiks nosūtīta pastā uz pieteikumā norādīto adresi.

20% atlaide peldbaseinu kompleksa apmeklējumam neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas pieejama arī skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām. Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) baseinus iespējams apmeklēt bez maksas, bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) – bez maksas iespējams apmeklēt arī Atpūtas zonu.

Ģimenes biļetes dod iespēju ģimenēm ar vismaz vienu pieaugušo, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, apmeklēt peldbaseinus un atpūtas zonu ar sekojošām atlaidēm:

 • 3 personas ar 10% atlaidi no pamatsummas
 • 4 personas un vairāk 20% atlaidi no pamatsummas

Papildu 20% atlaides pieejamas Valmierā dzīvesvietu deklarējušām ģimenēm. Pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Valmierā, darba dienās no plkst. 08:00 līdz 14:00 peldbaseinus varēs apmeklēt par 3 EUR (1,5h), savukārt Atpūtas zonu darba dienās no plkst.14:00 līdz 16:00 par 6 EUR (2,5h). Gan peldbaseinus, gan atpūtas zonu Valmierā deklarētajiem pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām darba dienās iespējams apmeklēt par 8 EUR.

Ar atlaidēm iespējams iegādāties arī abonementus, peldbaseina apmeklējumu padarot par neatņemamu iknedēļas pasākumu sportiskās formas, veselības un laba noskaņojuma uzturēšanai.

Ar Valmieras peldbaseina cenrādi iespējams iepazīties šeit: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/cenas/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Viesturs - 01.10.2018 Atbildēt

  Satriecoši! Sanāk, ka tiem ,kas pa lēto var aizkļūt lidz baseinam vajag vēl papildus atlaidi,bet tiem kam jamero piemeram ceļš notuvējas piepilsētas un tas jau tāpat izmasā vismaz pāris euro par reizi atlaidi nevajag. Tā vien šķiet ka,baseinam klienti jau tagat ir par daudz.Nožēlojami!

  Kika - 02.10.2018 Atbildēt

  Pa lēto līdz baseinam nevaru aizkļūt, bet man prieks, ka man kā Valmieras iedzīvotājai un nodokļu maksātājai ir kāda atlaide :)Sīkums, bet patīkami.

  Līga Kliesmete - 03.10.2018 Atbildēt

  Un kā ar izglītības iestāžu darbiniekiem? Tika solīts saglabāt iespēju reizi nedēļā peldēt bez maksas.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri