“Valmieras” futbolisti turpina teicamo sezonas sākumu un pārspēj arī “Riga” komandu

Valmieras” komanda svētdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas mačā mājās ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja vicečempioni ‘Riga”.

Pirms šīs kārtas pēdējās spēles abas komandas bija palikušas kā vienīgās, kas šajā sezonā nav zaudējušas punktus, bet tagad ar nevainojamu bilanci turnīru turpina tikai Jurģa Kalna vadītā vienība.

Valmieras” labā vārtus guva Leu Gaušu un Daniels Balodis, bet “Riga” rindās atzīmējās Gotjē Mankendā.

Rīdzinieki vadībā izvirzījās spēles devītajā minūtē, kad pēc Kirila Iļijina augstas piespēles Mankendā atbrīvojās no pretspēlētāja, raidot bumbu “Valmieras” vārtos. Puslaika turpinājumā otrā laukuma galā pēc stūra sitiena Džibrils Gejs ar galvu sita bumbu garām tukšiem vārtiem, bet vēlāk rīdziniekus no zaudētiem vārtiem glāba pārliktnis.

Otrā puslaika sākumā, 47.minūtē, pēc Geja piespēles Gaušu bija precīzs no tuvas distances un izlīdzināja rezultātu. Septiņas minūtes vēlāk pēc stūra sitiena valmierieši noturēja bumbu soda laukumā un Rihardu Matrevicu ar sitienu no vārtu priekšas pārspēja vidzemnieku kapteinis Daniels Balodis.

Viesu izredzes atspēlēties mazināja El-Baširs Ngoms, kurš pamatlaika pēdējā desmitminūtē pēc VAR iesaistes par pārkāpumu tika sodīts ar sarkano kartīti.

Kompensācijas laikā valmierieši izniekoja teicamu iespēju gūt trešos vārtus, savukārt priekšpēdējā minūtē mājinieku vārtsargs Karloss Olsess liedza Hrvojem Babecam panākt 2:2.

Jau ziņots, ka pirms tam augstākās līgas debitante “Grobiņa”/LFS mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieci “Audu”, abām komandām nopelnot pa pirmajam punktam šajā sezonā.

Piektdien trešās kārtas ievadā “Metta” izbraukumā ar 1:0 pieveica “Jelgavu”, bet sestdien RFS viesos ar 3:0 guva panākumu pār “Liepāju” un “Daugavpils” mājās ar 3:1 pārspēja “Tukums 2000″/”Telms”, sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu.

Turnīra tabulā par pēc trīs kārtām maksimālos deviņus punktus guvusi tikai “Valmiera“, septiņi punkti ir “Daugavpilij”, pa sešiem iekrājušas “Riga”, “Tukums 2000″/”Telms”, RFS un “Metta”, vienu punktu izcīnījusi “Auda”, “Grobiņa” un “Jelgava”, bet bez punktiem ir “Liepāja”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29