“Valmieras” futbolisti nespēj pārvarēt UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmo kārtu

Valmieras” futbolisti trešdien savā laukumā cīņā ar Slovēnijas klubu Ļubļanas “Olimpija” cieta zaudējumu arī UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmās kārtas atbildes spēlē un sacensības turpinās Eiropas Konferences līgas Čempionu zara otrajā kvalifikācijas kārtā.

Valmiera” piekāpās Ļubļanas klubam ar 1:2 (0:1). Divu spēļu summā ar 4:2 pārāki bija “Olimpija” futbolisti.

Vārtus mājinieku labā guva Kamilo Mena, bet viesiem izcēlās Rui Pedru un Ahmets Muhamedbegovičs.

Pirmā puslaika pirmajā pusē bija sitienu pa abu komandu vārtiem, taču labākais vārtu gūšanas moments 18.minūtē pretuzbrukumā bija viesiem, Mustafam Nukičams no soda laukuma vidus sitot garām vārtu kreisajam stūrim.

Vairāk uzbrūkot viesiem, bumbu pēc Nukiča sitiena 26.minūtē uz stūra sitienu atvairīja valmieriešu vārtsargs Karloss Olsess.

Vienīgo dzelteno kartīti pirmajā puslaikā nopelnīja Agustins Dofo, 29.minūtē ar neatļautu paņēmienu apturot Ivanu Želizko.

Četras minūtes vēlāk pretuzbrukumā Ļubļanas futbolisti atklāja rezultātu, pēc saspēles ar Nukiču mājinieku soda laukumā vārtus gūstot Rui Pedru, kurš ar vārtu guvumu izcēlās arī pirmajā spēlē Slovēnijā. Viņš raidīja bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī.

54.minūtē viesi bija tuvu otrajam vārtu guvumam, taču bumba pēc Timi Elšnika sitiena pēc centrējuma lidoja nedaudz garām vārtu kreisajam stūrim.

Nākamajās pāris minūtēs divi bīstami momenti bija jau pie Slovēnijas kluba vārtiem. Vispirms no viesu soda laukuma vidus sitiens nesanāca Ruanam Rodrigesam, kura ne pārāk spēcīgo sitienu vārtu labajā stūrī tvēra vārtsargs Matevžs Vidovšeks. Savukārt 57.minūtē pēc Papes Fala sitiena bumba lidoja nedaudz virs vārtu pārliktņa.

64.minūtē viesi pārsvaru dubultoja. Pēc Elšnika izpildītā stūra sitiena no kreisās puses bumba lidoja uz tuvējo vārtsarga laukuma stūri, no kurienes vārtus ar galvu, pakāpjoties atpakaļ, guva Muhamedbegovičs.

77.minūtē pēc Rodrigesa sitiena vārtu labajā stūrī bumbai pašā vārtu priekšā pieskārās Leu Gaušu, kurš atradās aizmugurē. Bumba bez viņa pieskāriena visticamāk būtu lidojusi vārtos, taču pēc pieskāriena videoatkārtojums apstiprināja, ka Gaušu bijis aizmugurē, un vārti netika ieskaitīti.

Trīs minūtes vēlāk Gaušu sitienu ar galvu vārtu kreisajā stūrī tvēra viesu vārtsargs.

82.minūtē Mena no soda laukuma ar sitienu vārtu kreisajā stūrī vienus vārtus atspēlēja.

Pagājušajā nedēļā Ļubļanā notikušajā spēlē “Valmiera” zaudēja ar 1:2, saglabājot labas cerības iekļūt otrajā kārtā.

Kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā “Olimpija” tiksies ar Bulgārijas vienību Razgradas “Ludogorets”, kas trešdien savā laukumā uzvarēja Suva Rekas “Ballkani” no Kosovas ar 4:0 (2:0) un divu spēļu summā svinēja panākumu ar 4:2.

Savukārt “Valmieras” futbolisti Eiropas kausu sezonu turpinās Eiropas Konferences līgas Čempionu zara otrajā kvalifikācijas kārtā, tiekoties ar “Tre Penne” no Sanmarīno.

Valmiera” Eirokausos spēlē ceturto reizi, pirmo reizi startējot Čempionu līgas kvalifikācijā. Pagājušajā sezonā valmierieši Konferences līgas kvalifikācijas otrajā kārtā ar 2:5 piekāpās Ziemeļmaķedonijas klubam Skopjes “Škendija”, bet vēl gadu iepriekš izstājās no turnīra pēc Konferences līgas kvalifikācijas pirmās kārtas.

Ļubļanas komanda, kas vietējā čempionātā uzvarējusi trīs reizes un Čempionu līgas kvalifikācijā mēro spēkus trešo reizi, pērn nepārvarēja Konferences līgas otrās kārtas kvalifikāciju, pēc neizšķirta divu spēļu summā (3:3) zaudējot Sfintu Georges “OSK Sepsi” no Rumānijas pēcspēles sitienu sērijā (2:4).

2018./2019.gada sezonā “Olimpija” UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 4:3 pārspēja RFS.

15 UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pāru uzvarētāji iekļūst otrajā kārtā. 13 zaudētāji sacensības turpinās Eiropas Konferences līgas Čempionu zara otrajā kvalifikācijas kārtā, bet divu pāru zaudējušās komandas, kuras tika noskaidrotas ar izlozes palīdzību, sacensības turpinās Eiropas Konferences līgas Čempionu zara trešajā kvalifikācijas kārtā.

Fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras “City”, kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas “Inter”, pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31