Valmieras Ziņas

Valmieras dzimšanas dienas svinības kanālā ReTV

Valmiera gatava pacelties! Valmiera šogad atzīmē 737.jubileju un 737 – tas ir lidotāju skaitlis. Sestdien, 25.jūlijā vairākas vietas Valmierā pārtaps par muzikāliem lidlaukiem. Šovasar pilsētas svētki notiek neierastā formātā. Arī Valmiera savu jubileju atzīmēs virtuāli, aicinot svinēt svētkus attālināti, sekojot norisēm kanālā ReTV.

Vairāki koncerti notiks vienlaicīgi dažādās Valmieras vietās, tāpēc visu apskatīt klātienē būs gandrīz neiespējami, bet kanāla ReTV filmēšanas grupas apsekos nozīmīgākās notikumu vietas un tiešraidē koncertus pārraidīs televīzijā un internetā. Svētku tiešraidi vadīs Uģis Melders un Mārtiņš Meiers.

Muzikālos lidlaukus atklās bigbends “Valmieras puikas” ar uzstāšanos Vecpuišu parkā. Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā nolaidīsies mūziķu apvienība “Čipsis un Dullais”. Pārgaujas muzikālajā lidlaukā dzirdēsim Aiju Andrejevu ar grupu, Burkānciema muzikālajā lidlaukā koncertēs Ivo Fomins ar grupu, savukārt Jāņparka muzikālajā lidlaukā uzstāsies grupa “Apvedceļš”. Svētku noslēgumā notiks balle ar grupu “Džentlmeņa špagats”.

“Valmierai 737” svētku tiešraide šo sestdien no plkst. 16:00 līdz 22:30 kanālā ReTV.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri