Valmieras Ziņas

Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi gūst iedvesmu Sajūtu parkā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 3.septembrī, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā tika parakstīts sadarbības līgums starp Vidzemes Olimpisko centru (VOC) un Valmieras dizaina un mākslas vidusskolu (VDMV). Klātesot teju visiem skolas audzēkņiem, līgumu parakstīja VOC valdes priekšsēdētājs Artis Jansons un skolas direktore Inese Mētriņa.

Artis Jansons portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja: “Noslēdzot šo līgumu, mēs sagaidām, ka ieguvējas būs abas puses. Dodot iespēju jauniešiem īstenot savu radošo potenciāli ārpus mācību telpām, mēs ceram, ka Sajūtu parka vide rosinās viņiem dažādas idejas un taps interesanti vides objekti, ko varēs aplūkot parka apmeklētāji. Parka vide atļauj eksperimentēt, tādēļ esam atvērti visneprātīgākajām jauniešu idejām dažādās mākslas un dizaina jomās.”

Inese Mētriņa piebilda: “Mēs esam Valmieras skola, tāpēc mums pilsētas attīstībā ir jādod savs ieguldījums. Sajūtu parks ir nozīmīga vieta dažādām sporta un brīvā laika aktivitātēm dabā. Aktīva un ilgtspējīga dzīvesveida popularizēšana sakrīt ar mūsu skolas filozofiju. Jau līdz šim esam sadarbojušies ar Sajūtu parku, piedaloties radošajās darbnīcās un iesaistoties Maģisko sajūtu nakts rīkošanā. Šogad skolā atvērta jauna programma multimediju jomā. Šīs programma audzēkņiem Maģisko sajūtu nakts varētu būt ļoti laba iespēja izpaust sevi. Taču, kā jau es teicu, parakstot līgumu, mēs neko nesolām. No skolas mēs izlaidīsim tikai kvalitatīvus darbus. Ceru, ka audzēkņiem šodien radīsies interesantas idejas un veiksies ar to īstenošanu!”

Pēc līguma parakstīšanas Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi sadalījās grupās un devās Sajūtu parka dabas un vides izpētē, katra strādājot ar kādu no četrām maņām. Savukārt rīt turpināsies darbs skolā, kad grupas izstrādās idejas, ko no piefiksētajām sajūtām var īstenot dizainā. Iespējams, ka daļa no šīm idejām tiks īstenota audzēkņu kursa darbos un kvalifikācijas darbos.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VENDOR” aicina pievienoties komandai –  Klientu konsultantu/-i! SIA “VENDOR” ir ERGO apdrošināšanas oficiālais partneris klientu piesaistē, un šobrīd mēs paplašinām savu komandu. Ja vēlies strādāt attālināti, plānot savu darba dienu pats un attīstīt jaunas prasmes dinamiskā vidē – šī iespēja ir domāta tieši Tev!  ✅Tavi galvenie darba pienākumi: Konsultēt klientus par ERGO apdrošināšanas produktiem Piesaistīt jaunus klientus un sniegt tiem nepieciešamo informāciju Veidot individuālu komunikāciju ar potenciālajiem klientiem (telefoniski, tiešsaistē vai klātienē) Darbs ar uzņēmuma iekšējo sistēmu ✅Ko mēs piedāvājam: Elastīgu, brīvi plānojamu darba grafiku Iespēju strādāt attālināti visā Latvijā  Atbalstošu un uz sadarbību vērstu komandu Uz sasniegumiem balstītu atalgojuma sistēmu Iespēju attīstīt profesionālās prasmes un veidot karjeru ✅ Ko mēs sagaidām no Tevis: Gatavību mācīties un apgūt jaunas prasmes Proaktīvu pieeju un atbildību ikdienas darbā Ieinteresētību personīgajā un profesionālajā izaugsmē Pieredze apdrošināšanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību (bet nav obligāta) 📩 Sūti savu CV: vakances@vendorlatvija.lv Piesakies un kļūsti par daļu no mūsu komandas! Kopā mēs varam sasniegt vairāk!  Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2026-08-09 Kontaktpersona: Jānis Vanags Tālrunis: 28769949 E-pasts: vakances@vendorlatvija.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs Baltic Sales Solutions, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam Ko mēs meklējam: Tu labprāt komunicē un nebaidies uzsākt sarunu Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780 (bruto) + bonusi no pārdotā. Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: darbs@balticsalessolutions.lv Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-02 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz darbs@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri