Valmieras Ziņas

Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi gūst iedvesmu Sajūtu parkā

Šodien, 3.septembrī, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā tika parakstīts sadarbības līgums starp Vidzemes Olimpisko centru (VOC) un Valmieras dizaina un mākslas vidusskolu (VDMV). Klātesot teju visiem skolas audzēkņiem, līgumu parakstīja VOC valdes priekšsēdētājs Artis Jansons un skolas direktore Inese Mētriņa.

Artis Jansons portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja: “Noslēdzot šo līgumu, mēs sagaidām, ka ieguvējas būs abas puses. Dodot iespēju jauniešiem īstenot savu radošo potenciāli ārpus mācību telpām, mēs ceram, ka Sajūtu parka vide rosinās viņiem dažādas idejas un taps interesanti vides objekti, ko varēs aplūkot parka apmeklētāji. Parka vide atļauj eksperimentēt, tādēļ esam atvērti visneprātīgākajām jauniešu idejām dažādās mākslas un dizaina jomās.”

Inese Mētriņa piebilda: “Mēs esam Valmieras skola, tāpēc mums pilsētas attīstībā ir jādod savs ieguldījums. Sajūtu parks ir nozīmīga vieta dažādām sporta un brīvā laika aktivitātēm dabā. Aktīva un ilgtspējīga dzīvesveida popularizēšana sakrīt ar mūsu skolas filozofiju. Jau līdz šim esam sadarbojušies ar Sajūtu parku, piedaloties radošajās darbnīcās un iesaistoties Maģisko sajūtu nakts rīkošanā. Šogad skolā atvērta jauna programma multimediju jomā. Šīs programma audzēkņiem Maģisko sajūtu nakts varētu būt ļoti laba iespēja izpaust sevi. Taču, kā jau es teicu, parakstot līgumu, mēs neko nesolām. No skolas mēs izlaidīsim tikai kvalitatīvus darbus. Ceru, ka audzēkņiem šodien radīsies interesantas idejas un veiksies ar to īstenošanu!”

Pēc līguma parakstīšanas Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi sadalījās grupās un devās Sajūtu parka dabas un vides izpētē, katra strādājot ar kādu no četrām maņām. Savukārt rīt turpināsies darbs skolā, kad grupas izstrādās idejas, ko no piefiksētajām sajūtām var īstenot dizainā. Iespējams, ka daļa no šīm idejām tiks īstenota audzēkņu kursa darbos un kvalifikācijas darbos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA "Ēdiens.lv" STEIDZAMI aicina darbā VECĀKO PAVĀRU pirmsskolas iestādes „Burtiņš“ ēdnīcā Ozolu ielā 2A, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā. Darba pienākumi: Ēdiena gatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem; Sagatavot pamatprodukciju, kura iekļauta ēdienkartē; Ēdienu kvalitātes sistemātiska kontrole; Ievērot tehnoloģisko procesu atbilstoši noteiktajām receptēm; Ēdiena pasniegšana skolēniem. No Jums sagaidām: Atbilstošu izglītību (pārtikas jomā); Darba pieredzi sabiedriskās ēdināšanas jomā. Vēlama pieredze ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanā līdzīgā iestādē (piemēram, izglītības iestāde, medicīnas iestāde, sociālās aprūpes centrs); Spēja organizēt savu darbu; Augsta atbildības sajūta; Higiēnas un paškontroles normu ievērošana; Latviešu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam: Bezmaksas pusdienas; Stabilu atalgojumu; Draudzīgu kolektīvu; Sociālās garantijas. Darba laika veids un režīms: normālais darba laiks, darba dienās no plkst. 7:00 līdz 15:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Alga (BRUTO): stundas tarifa likme 2.80 EUR/stundā. Pieteikties, sūtot CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pagastā“ uz e-pastu info.riga@ediene.lv vai zvanot uz tālruni 26406262. Profesija: VECĀKAIS PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Ozolu iela 2A, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pag.“ sūtīt uz info.riga@ediene.lv vai zvanīt 26406262.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā INTERNISTU Terapijas nodaļā Galvenie amata pienākumi: veikt internā profila pacienta saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu saskaņā ar profesionālo asociāciju vadlīnijām, Slimnīcas iekšējiem standartiem, instrukcijām; analizēt ārstnieciskā procesa dinamiku un pēctecību, ieviest jauninājumus ārstniecības uzlabošanai; sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu; aizpildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīviem aktiem un lietvedības prasībām. Prasības kandidātiem: augstākā medicīniskā izglītība (internista sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (no 1500 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Internists" uz e-pastu darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie ārstnieciskās direktores I.Ozoliņas pa tālr.29337763. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: INTERNISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz uz darbs@vidzemesslimnica.lv, t. 29337763.

Mūsu partneri