Valmieras Ziņas

Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi gūst iedvesmu Sajūtu parkā

Šodien, 3.septembrī, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā tika parakstīts sadarbības līgums starp Vidzemes Olimpisko centru (VOC) un Valmieras dizaina un mākslas vidusskolu (VDMV). Klātesot teju visiem skolas audzēkņiem, līgumu parakstīja VOC valdes priekšsēdētājs Artis Jansons un skolas direktore Inese Mētriņa.

Artis Jansons portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja: “Noslēdzot šo līgumu, mēs sagaidām, ka ieguvējas būs abas puses. Dodot iespēju jauniešiem īstenot savu radošo potenciāli ārpus mācību telpām, mēs ceram, ka Sajūtu parka vide rosinās viņiem dažādas idejas un taps interesanti vides objekti, ko varēs aplūkot parka apmeklētāji. Parka vide atļauj eksperimentēt, tādēļ esam atvērti visneprātīgākajām jauniešu idejām dažādās mākslas un dizaina jomās.”

Inese Mētriņa piebilda: “Mēs esam Valmieras skola, tāpēc mums pilsētas attīstībā ir jādod savs ieguldījums. Sajūtu parks ir nozīmīga vieta dažādām sporta un brīvā laika aktivitātēm dabā. Aktīva un ilgtspējīga dzīvesveida popularizēšana sakrīt ar mūsu skolas filozofiju. Jau līdz šim esam sadarbojušies ar Sajūtu parku, piedaloties radošajās darbnīcās un iesaistoties Maģisko sajūtu nakts rīkošanā. Šogad skolā atvērta jauna programma multimediju jomā. Šīs programma audzēkņiem Maģisko sajūtu nakts varētu būt ļoti laba iespēja izpaust sevi. Taču, kā jau es teicu, parakstot līgumu, mēs neko nesolām. No skolas mēs izlaidīsim tikai kvalitatīvus darbus. Ceru, ka audzēkņiem šodien radīsies interesantas idejas un veiksies ar to īstenošanu!”

Pēc līguma parakstīšanas Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi sadalījās grupās un devās Sajūtu parka dabas un vides izpētē, katra strādājot ar kādu no četrām maņām. Savukārt rīt turpināsies darbs skolā, kad grupas izstrādās idejas, ko no piefiksētajām sajūtām var īstenot dizainā. Iespējams, ka daļa no šīm idejām tiks īstenota audzēkņu kursa darbos un kvalifikācijas darbos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri