Valmieras Ziņas

Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi gūst iedvesmu Sajūtu parkā

Šodien, 3.septembrī, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā tika parakstīts sadarbības līgums starp Vidzemes Olimpisko centru (VOC) un Valmieras dizaina un mākslas vidusskolu (VDMV). Klātesot teju visiem skolas audzēkņiem, līgumu parakstīja VOC valdes priekšsēdētājs Artis Jansons un skolas direktore Inese Mētriņa.

Artis Jansons portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja: “Noslēdzot šo līgumu, mēs sagaidām, ka ieguvējas būs abas puses. Dodot iespēju jauniešiem īstenot savu radošo potenciāli ārpus mācību telpām, mēs ceram, ka Sajūtu parka vide rosinās viņiem dažādas idejas un taps interesanti vides objekti, ko varēs aplūkot parka apmeklētāji. Parka vide atļauj eksperimentēt, tādēļ esam atvērti visneprātīgākajām jauniešu idejām dažādās mākslas un dizaina jomās.”

Inese Mētriņa piebilda: “Mēs esam Valmieras skola, tāpēc mums pilsētas attīstībā ir jādod savs ieguldījums. Sajūtu parks ir nozīmīga vieta dažādām sporta un brīvā laika aktivitātēm dabā. Aktīva un ilgtspējīga dzīvesveida popularizēšana sakrīt ar mūsu skolas filozofiju. Jau līdz šim esam sadarbojušies ar Sajūtu parku, piedaloties radošajās darbnīcās un iesaistoties Maģisko sajūtu nakts rīkošanā. Šogad skolā atvērta jauna programma multimediju jomā. Šīs programma audzēkņiem Maģisko sajūtu nakts varētu būt ļoti laba iespēja izpaust sevi. Taču, kā jau es teicu, parakstot līgumu, mēs neko nesolām. No skolas mēs izlaidīsim tikai kvalitatīvus darbus. Ceru, ka audzēkņiem šodien radīsies interesantas idejas un veiksies ar to īstenošanu!”

Pēc līguma parakstīšanas Valmieras dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi sadalījās grupās un devās Sajūtu parka dabas un vides izpētē, katra strādājot ar kādu no četrām maņām. Savukārt rīt turpināsies darbs skolā, kad grupas izstrādās idejas, ko no piefiksētajām sajūtām var īstenot dizainā. Iespējams, ka daļa no šīm idejām tiks īstenota audzēkņu kursa darbos un kvalifikācijas darbos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Telemarket, SIA - šobrīd lielākais un veiksmīgākais telemārketinga uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi meklē pārdevējus – konsultantus darbam Valmierā. Prasības kandidātiem No Jums sagaidām: Pamatiemaņas darbā ar datoru. Labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas. Nopietnu attieksmi pret darbu, vēlmi strādāt un nopelnīt. Lieliskas komunikācijas prasmes. Iepriekšējā pieredze pārdošanā nav obligāta, svarīgākā ir vēlme mācīties un pilnveidoties. Uzņēmums piedāvā Darba vietu modernā birojā Valmierā, Rīgas ielā 32. Darba laiku no 9:00 – 16:00 tikai darba dienās; brīvdienas un svētku dienas vienmēr brīvas. Apmācības uzsākot darbu. Atalgojumu sākot no 2, 70 eur/ h (bruto) ar neierobežotu iespēju atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem nopelnīt vairāk. Sociālās garantijas. Draudzīgu kolektīvu, patīkamu darba vidi. Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pieteikums pārdevēja – konsultanta vakancei Valmierā". Sandra.kozuro@telemarketing.lv Kontakttālrunis Nr. 25771015 Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-18 Kontaktpersona: Zvaniet uz t. 25771015 vai sūtiet CV uz sandra.kozuro@telemarketing.lv

Mūsu partneri