Valmieras Ziņas

Valmieras dambretisti Eiropas čempionātā

Pieci valmierieši Latvijas izlases komandā U10 grupā piedalījās Eiropas čempionātā 100 lauciņu dambretē, kurš augusta sākumā notika Varšavā. Latvijas izlase kopvērtējumā Eiropas čempionātā izcīnīja 4.vietu!

Laimiņš Mastiņš spēlēja čempionāta ilgajā laika kontroles daļā: katram uz partiju ir dotas 80 minūtes plus 1 minūte par katru izdarīto gājienu (80’+1′) un septiņās dienās izspēlējot 9 partijas. Ilgākā partija tika spēlēta 4 stundas un 20 minūtes. Dambretē ir vajadzīga laba fiziskā izturība, lai ilgi varētu nosēdēt un koncentrēties padziļinātai domāšanai. Spēlējot ar citu Eiropas valstu stiprākajiem dambretistiem, Laimiņš izcīnīja 8 punktus un viņam tika piešķirta 19.vieta.

8.augustā notika Eiropas čempionāts ātrajā dambretē (rapid): 15’+5″ un 9.augustā notika Eiropas čempionāts ātrspēlē (blitz): 5’+3″, uz kuriem ieradās pārējie 4 valmierieši.

Pirmajās spēlēs uzvarot, valmierieši ātri nokļuva starp stiprākajiem un dabūja uzspēlēt ar sava vecuma labākajiem Eiropas dambretistiem.

Katra labākie rezultāti bija: ātrspēlē ar 11 izcīnītajiem punktiem Pēterim Kripanam 13.vieta un Laimiņam Mastiņam 16.vieta, Denijai Kemzei ar 10 punktiem iegūta 15.vieta; ātrajā dambretē ar 10 punktiem Markam Mikam Miķelsonam 23.vieta un Martai Vaļģei ar 9 punktiem izcīnīta 21.vieta. Rezultāti ir labi, jo čempionātā zēnu grupā bija 52 dalībnieki un meitenēm bija 39 dalībnieces no 10 valstīm. Interesanti, ka no dažām valstīm labi startēja dalībnieki, kuri bija tikai sešus gadus veci. Tātad bērnu talanti ir jāsāk pilnveidot jau ļoti agrā vecumā. Valmierā treniņi dambretē sākas 1.klasē, bet īpaši talantīgus bērnus jau var sākt trenēt agrāk.

Paldies Valmieras pilsētas pašvaldībai par atbalstu bērnu treniņiem prāta spēles un augsta līmeņa dambretes sasniegumu iegūšanā!

Papildus informācija www.prataspeles.1w.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri