Valmieras Ziņas

Valmieras dambretisti Eiropas čempionātā

Pieci valmierieši Latvijas izlases komandā U10 grupā piedalījās Eiropas čempionātā 100 lauciņu dambretē, kurš augusta sākumā notika Varšavā. Latvijas izlase kopvērtējumā Eiropas čempionātā izcīnīja 4.vietu!

Laimiņš Mastiņš spēlēja čempionāta ilgajā laika kontroles daļā: katram uz partiju ir dotas 80 minūtes plus 1 minūte par katru izdarīto gājienu (80’+1′) un septiņās dienās izspēlējot 9 partijas. Ilgākā partija tika spēlēta 4 stundas un 20 minūtes. Dambretē ir vajadzīga laba fiziskā izturība, lai ilgi varētu nosēdēt un koncentrēties padziļinātai domāšanai. Spēlējot ar citu Eiropas valstu stiprākajiem dambretistiem, Laimiņš izcīnīja 8 punktus un viņam tika piešķirta 19.vieta.

8.augustā notika Eiropas čempionāts ātrajā dambretē (rapid): 15’+5″ un 9.augustā notika Eiropas čempionāts ātrspēlē (blitz): 5’+3″, uz kuriem ieradās pārējie 4 valmierieši.

Pirmajās spēlēs uzvarot, valmierieši ātri nokļuva starp stiprākajiem un dabūja uzspēlēt ar sava vecuma labākajiem Eiropas dambretistiem.

Katra labākie rezultāti bija: ātrspēlē ar 11 izcīnītajiem punktiem Pēterim Kripanam 13.vieta un Laimiņam Mastiņam 16.vieta, Denijai Kemzei ar 10 punktiem iegūta 15.vieta; ātrajā dambretē ar 10 punktiem Markam Mikam Miķelsonam 23.vieta un Martai Vaļģei ar 9 punktiem izcīnīta 21.vieta. Rezultāti ir labi, jo čempionātā zēnu grupā bija 52 dalībnieki un meitenēm bija 39 dalībnieces no 10 valstīm. Interesanti, ka no dažām valstīm labi startēja dalībnieki, kuri bija tikai sešus gadus veci. Tātad bērnu talanti ir jāsāk pilnveidot jau ļoti agrā vecumā. Valmierā treniņi dambretē sākas 1.klasē, bet īpaši talantīgus bērnus jau var sākt trenēt agrāk.

Paldies Valmieras pilsētas pašvaldībai par atbalstu bērnu treniņiem prāta spēles un augsta līmeņa dambretes sasniegumu iegūšanā!

Papildus informācija www.prataspeles.1w.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri