Valmieras Ziņas

Valmieras bibliotēka aicina piedalīties vasaras lasīšanas programmā “Zvirbulis izvēlas profesiju”

Lasīšanas laiks: 2 min

Arī šogad Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina vasaras brīvlaiku pavadīt kopā ar mūsu draugu Zvirbuli, piedaloties lasīšanas veicināšanas programmā “Zvirbulis izvēlas profesiju”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāre Kristiāna Caune.

Šovasar Zvirbulis ir apņēmies atrast sev piemērotu profesiju un ļoti novērtēs tavu palīdzību karjeras meklējumos! Vai Zvirbulim kļūt par ārstu, zinātnieku, pastnieku vai prezidentu? Nepavisam nav viegla izvēle, bet atbildi noteikti palīdzēs atrast kāda no Zvirbuļa bibliotēkas plauktos atlasītajām grāmatām par profesijām.

Lai piedalītos programmā, dalībniekiem ir jāizpilda divi uzdevumi:

  1. uzdevums – izlasīt vismaz četras Zvirbuļa grāmatu kolekcijas grāmatas un sakrāt zīmodziņus par tām zīmogu kartītē.

Grāmatu kolekcija aplūkojama ŠEIT (https://biblioteka.valmiera.lv/content/uploads/2023/05/Zvirbulis-izvelas-profesiju-kolekcija-3.pdf) un uz vietas Bērnu apkalpošanas nodaļā (Cēsu ielā 4, Valmierā).

Savukārt zīmogu kartīti iespējams saņemt gan nodaļā, gan arī izdrukāt pašam ŠEIT (https://biblioteka.valmiera.lv/content/uploads/2023/05/Zimogu-kartite-un-noteikumi.pdf).

Kad grāmatas izlasītas, aizpildi informāciju par katru grāmatu zīmogu kartītē, nāc uz Bērnu apkalpošanas nodaļu un saņem zīmodziņu!

  1. uzdevums – izvēlēties Zvirbulim piemērotu profesiju un uzrakstīt īsu stāstu rokrakstā “Zvirbulis – (profesijas nosaukums)”

Kad stāsts gatavs, nes to kopā ar aizpildītu zīmogu kartīti uz Bērnu apkalpošanas nodaļu.

Lasīšanas veicināšanas programma “Zvirbulis izvēlas profesiju” norisinās visas vasaras garumā – no 1. jūnija līdz 31. augustam. Augustā lasītājus un draugus Zvirbulis aicinās uz aizraujošu un krāsainu brīvdabas pasākumu, savukārt rudenī visus dalībniekus, kuri būs izpildījuši abus Zvirbuļa sagatavotos uzdevumus, gaidīsim programmas noslēguma svinībās!

Plašāka informācija par programmas norisi un noteikumiem pieejama Valmieras Integrētās bibliotēkas tīmekļa vietnē ŠEIT (https://biblioteka.valmiera.lv/zvirbulis-sovasar-izvelas-profesiju/) vai zvanot pa tālr. nr. 64222512; 26332241.

Lai radoša, krāsaina un saulaina vasara! Uz drīzu tikšanos bibliotēkā!

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri