Valmieras Ziņas

Valmieras Beātes ielas EKO laukumā papildus pakalpojumi

Lasīšanas laiks: 2 min

No 1.jūlija Valmierā, Beātes ielā 47 darbu turpina EKO laukums, kurš ir izveidots iedzīvotājiem plašāks un ērtāks, tajā pieejams papildus pakalpojumu klāsts. 

EKO laukums pieejams piecas dienas nedēļā:

pirmdien, otrdien, piektdien darba laiks no plkst.9.00 līdz 18.00, ceturtdien no plkst.10.00 līdz 19.00, sestdien no plkst.10.00 līdz 14.00. EKO laukums slēgts trešdienās un svētdienās.

EKO laukumā bez maksas var nodot papīru, kartonu, polietilēna plēvi, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas iepakojumu, pudeļu un burku stiklu, sadzīves metāla priekšmetus, logu stiklu, neizjauktas sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, lietošanai vēl derīgus mājas tekstila izstrādājumus un apavus, koka paletes, kā arī pēc noteiktiem kritērijiem, vairākus veidus sadzīvē radušies bīstamos atkritumus, luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatorus, riepas, eļļas filtrus, tehniskās eļļas.

Pēc cenrāža EKO laukumā  NO 1.JŪLIJA var nodot nestandarta atkritumus – lielgabarīta atkritumus, tīrus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos, kompostējamos atkritumus – zāli, lapas, sīkzarus. Šo pakalpojumu izmantošanai lūgums zināt vai iepriekš noskaidrot savu līgumslēdzēja numuru.

Juridiskām personām ir atsevišķi noteikumi sadzīvē radušos bīstamo atkritumu, zaļo, lielgabarīta un būvniecības atkritumu nodošanā, ko var noskaidrot www.zaao.lv EKO laukumu sadaļā vai zvanot pa tālr.64281250.

Ikdienā klientu atbalsts EKO laukumos ir to pārziņi, kuri konsultē par dažādiem ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī izsniedz big-bag maisus būvniecības atkritumu savākšanai.

Valmierā klientu ērtībām pieejams arī otrs EKO laukums Dzelzceļa ielā 5, kurš vasaras periodā strādā 7 dienas nedēļā  – pirmdien, otrdien, ceturtdien, piektdien no plkst.9.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 18.00, trešdien no plkst.10.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 19.00, sestdien, svētdien no plkst.10.00 līdz 14.00. Dzelzceļa ielas EKO laukumā jau līdz šim pieejams viss pakalpojumu klāsts, kāds no 1.jūlija pieejams Beātes ielas EKO laukumā.

ZAAO darbības reģionā iedzīvotājiem pieejams 21 EKO laukums.
Jaunajā Valmieras novadā tie atrodas arī Mazsalacā, Pērnavas ielā 16 un Rūjienā, Ternejas ielā 12, kā arī Strenčos, Valkas ielā 1a. Plašāka informācija ZAAO mājaslapā http://www.zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte vai pa tālr.64281250.

Apmeklējot EKO laukumus lūgums ievērot valstī noteiktās aktuālās epidemioloģiskās drošības prasības.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri