Valmieras Ziņas

Valmieras Beātes ielas EKO laukumā papildus pakalpojumi

Lasīšanas laiks: 2 min

No 1.jūlija Valmierā, Beātes ielā 47 darbu turpina EKO laukums, kurš ir izveidots iedzīvotājiem plašāks un ērtāks, tajā pieejams papildus pakalpojumu klāsts. 

EKO laukums pieejams piecas dienas nedēļā:

pirmdien, otrdien, piektdien darba laiks no plkst.9.00 līdz 18.00, ceturtdien no plkst.10.00 līdz 19.00, sestdien no plkst.10.00 līdz 14.00. EKO laukums slēgts trešdienās un svētdienās.

EKO laukumā bez maksas var nodot papīru, kartonu, polietilēna plēvi, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas iepakojumu, pudeļu un burku stiklu, sadzīves metāla priekšmetus, logu stiklu, neizjauktas sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, lietošanai vēl derīgus mājas tekstila izstrādājumus un apavus, koka paletes, kā arī pēc noteiktiem kritērijiem, vairākus veidus sadzīvē radušies bīstamos atkritumus, luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatorus, riepas, eļļas filtrus, tehniskās eļļas.

Pēc cenrāža EKO laukumā  NO 1.JŪLIJA var nodot nestandarta atkritumus – lielgabarīta atkritumus, tīrus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos, kompostējamos atkritumus – zāli, lapas, sīkzarus. Šo pakalpojumu izmantošanai lūgums zināt vai iepriekš noskaidrot savu līgumslēdzēja numuru.

Juridiskām personām ir atsevišķi noteikumi sadzīvē radušos bīstamo atkritumu, zaļo, lielgabarīta un būvniecības atkritumu nodošanā, ko var noskaidrot www.zaao.lv EKO laukumu sadaļā vai zvanot pa tālr.64281250.

Ikdienā klientu atbalsts EKO laukumos ir to pārziņi, kuri konsultē par dažādiem ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī izsniedz big-bag maisus būvniecības atkritumu savākšanai.

Valmierā klientu ērtībām pieejams arī otrs EKO laukums Dzelzceļa ielā 5, kurš vasaras periodā strādā 7 dienas nedēļā  – pirmdien, otrdien, ceturtdien, piektdien no plkst.9.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 18.00, trešdien no plkst.10.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 19.00, sestdien, svētdien no plkst.10.00 līdz 14.00. Dzelzceļa ielas EKO laukumā jau līdz šim pieejams viss pakalpojumu klāsts, kāds no 1.jūlija pieejams Beātes ielas EKO laukumā.

ZAAO darbības reģionā iedzīvotājiem pieejams 21 EKO laukums.
Jaunajā Valmieras novadā tie atrodas arī Mazsalacā, Pērnavas ielā 16 un Rūjienā, Ternejas ielā 12, kā arī Strenčos, Valkas ielā 1a. Plašāka informācija ZAAO mājaslapā http://www.zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte vai pa tālr.64281250.

Apmeklējot EKO laukumus lūgums ievērot valstī noteiktās aktuālās epidemioloģiskās drošības prasības.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri