Valmieras Ziņas

Valmieras Attīstības aģentūra aicina uzņēmējus piedalīties kampaņā “Atbalsti vietējos! Atbalsti Valmieru!”

Lasīšanas laiks: 2 min

Otrdien, 24. martā, Valmieras Attīstības aģentūra (VAA) uzsākusi sociālo kampaņu “Atbalsti vietējos! Atbalsti Valmieru!”. Kampaņā visi Valmieras un apkārtnes uzņēmēji uzrunāti nelielā video stāstījumā dalīties ar savu pieredzi, kā jaunie krīzes apstākļi ietekmējuši uzņēmuma ikdienu un kā darbi tiek organizēti pašreiz. Video stāstus visi aicināti publicēt sociālajā vietnē “Facebook”, publikācijā aicinot arī citus uzņēmējus dalīties savā pieredzē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VAA.

“Šis ir lielu pārmaiņu laiks. Tas, visticamāk, tiks ierakstīts vēstures grāmatās, taču nekas jau neapstājas. Arī Valmieras Attīstības aģentūra turpina savu darbu attālināti un vēl joprojām piedāvā savas konsultācijas uzņēmējiem. Mēs pielāgojamies un zinām, ka pielāgojas arī Valmieras un apkārtnes uzņēmēji. Jau tagad dzirdēti un redzēti dažādi radoši risinājumi, kā uzņēmumi šo krīzes situāciju izmanto, lai mainītu sava pakalpojuma vai pat visas uzņēmējdarbības formu. Ar šiem stāstiem jādalās. Tie iedvesmo un palīdz arī mums – iedzīvotājiem – saprast, kā varam palīdzēt,” par kampaņas izveides ideju stāsta Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības projektu vadītāja Māra Rudīte.

Kampaņā “Atbalsti vietējos! Atbalsti Valmieru” aicināts piedalīties ikviens Valmieras un apkārtnes uzņēmējs, lai pastāstītu, kā pašreizējās ārkārtējās situācijas laikā uzņēmums organizē savu ikdienas darbu un kas ir mainījies. Video saturu ieteicams veidot līdz vienai minūtei, publicējot to uzņēmuma vai privātajā sociālā tīkla Facebook lapā ar mirkļbirkām #atbalstivietējos #atbalstiValmieru. Pēc sava video publicēšanas uzņēmums izaicinājumā aicina piedalīties citus uzņēmējus.

Vairāk ar kampaņu un Valmieras Attīstības aģentūras video aicinājumu var iepazīties aģentūras Facebook lapā @VAA.Valmiera. Atbalstām vietējos! Atbalstām Valmieru! Atbalstām viens otru! Dalāmies pieredzē!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri