Valmieras Ziņas

Valmieras 5.vidusskolā notikusi “Skolas lepnums 2018” ceremonija

10.maija vakarā Valmieras 5.vidusskolas svinību zālē pulcējās skolēni, skolotāji un vecāki uz mācību priekšmetu olimpiāžu, sacensību un konkursu uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju.

Mācību gads teju jau beigsies un padarīts patiešām daudz. Dažādās nominācijās tika apbalvots 91 skolēns, bet galveno titulu “Skolas lepnums 2018” ieguva Estere Elbrete sākumskolas posmā, Pēteris Gailis pamatskolas posmā un Gustavs Māziņš vidusskolā. Balvas saņēmēji tika apbalvoti ar speciāliem diplomiem, goda pildspalvām un bankas “Citadele” specbalvām. Īpašus pateicības ziedu pušķus saņēma skolotāji, kuri darbojušies ar apbalvotajiem skolēniem. Tos sagatavoja vidusskolas jaunieši kopā ar skolas absolventu, dizaineri Aivi Megri, īpašā radošajā darbnīcā. Pasākumu kuplināja dziedātājs, jau sens skolas draugs – IGO, kopā ar ģitāristu Armandu Alksni. Bija iespējams iepazīties ar IGO dziesmām, dzeju un radītajiem dizaina priekšmetiem.

Piedāvājam Vidagas Āboliņas fotoreportāžu no pasākuma.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri