Valmieras Ziņas

Valmieras 2020.gada Zelta pāri

Tas bija vairāk nekā pirms 50 gadiem, bet liekas, ka vakar. Tu mani ieraudzīji ballē, Tavu skatu atņēmu ar kautrīgu smaidu, un Tu mani uzlūdzi uz deju. Dejojām vienu, otru un trešo dziesmu, kamēr iemīlējāmies viens otrā un aizdejojām līdz kāzām. Mācījāmies un strādājām, mums bija kopīgas intereses un hobiji, dzima bērni, ko lolojām un sargājām, sagaidījām mazbērnus, kurus lutināt. Esmu laimīgs cilvēks, jo ko gan vairāk šajā dzīvē varu vēlēties, man blakus ir mana mīlestība un mans labākais draugs.

Sestdien, 5.decembrī, apkārt virmoja mīlestība un pirmais kopīgais valsis turpināja skanēt arī Valmieras 2020.gada Zelta pāriem, kuri laulībā pavadījuši 50 kopdzīves gadus un šogad atzīmē Zelta kāzu jubileju.

Šogad Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas aicinājumam atsaucās 14 Zelta pāri: Margots un Gunta Brieži, Juris un Veronika Mucenieki, Juris un Helēna Buliņi, Rūdolfs un Ludmila Maslovi, Viktors un Elizabete Fjodorovi, Valdis un Antra Lāči, Jānis un Vallija Streibas, Valerijans un Vija Ločmeļi, Aldis un Marlena Spranči, Aleksandrs un Jeļena Golubevi, Gunārs un Dzintra Cīruļi, Edgars un Vaļa Lāči, Vilnis un Ilze Alliki, Imants un Līga Ulmji.

Lai gan valstī izsludinātā ārkārtējā situācija un epidemioloģiskie ierobežojumi šogad neļauj rīkot tradicionālo Zelta pāru sveikšanas ceremoniju, sanākot visiem kopā Valmieras Dzimtsarakstu nodaļā, tomēr katrs Zelta pāris saņēma dzīvesvietā nogādātu individuālu sveicienu – jauno Latvijas Republikas laulības apliecību, naudas balvu un Valmieras kalendāru 2021.gadam.

Zelta pāru godināšana notika jau 14.reizi. Šo gadu laikā sveikti 187 Zelta pāri ar mērķi stiprināt ģimenes un laulības lomu sabiedrībā, kā arī godāt vērtības – ģimeni un laulību.   

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri