Valmieras Ziņas

Valmierai un citām pašvaldībām draud liegums izdot preses izdevumus

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija 4. jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) uzticēja sagatavot grozījumus likumdošanā, kas ļautu lemt par liegumu pašvaldībām izdot masu informācijas līdzekļus. 

Paredzēts, ka šī likumprojekta sākotnējā versija būs balstīta uz komisijas priekšsēdētāja Artusa Kaimiņa iepriekšējā Saeimas sasaukumā iesniegtajiem priekšlikumiem, kas toreiz tika noraidīti. A. Kaimiņš norādīja, ka VARAM prasītā likumprojekta anotācija ir jāsagatavo divu nedēļu laikā, līdz 18. jūnijam.  

Viens no priekšlikumiem paredz, ka šāda veida masu informācijas līdzekļus var dibināt tikai privāto tiesību juridiskās personas, kā rezultātā pašvaldībām izveidot savus preses izdevumus būtu aizliegts. Taču jautājums, kā Valmieru un daudzas citas pašvaldības, kurās šobrīd tiek veidoti informatīvie izdevumi, skars izmaiņas, joprojām ir atklāts, jo grozījumi likumdošanā varētu paredzēt, ka pašvaldībām joprojām saglabātos tiesības izdot informatīvos izdevumus, ierobežojot iespējas tos izmantot politiskiem nolūkiem.

Preses izdevēji un žurnālistu organizācijas jau vairākus gadus cenšas panākt aizliegumu pašvaldībām izdot bezmaksas avīzes, jo, viņuprāt, tas kropļo konkurenci un nekritiski slavina vietvaru paveikto.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri