Valmieras Ziņas

“Valmierai” piešķirta licence dalībai Latvijas futbola virslīgā

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas čempionvienībai “Valmiera” un “Jelgavai” tika piešķirtas licences dalībai “Optibet” Latvijas futbola virslīgā, ceturtdien vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Šīs nedēļas sākumā licence dalībai sacensībās tika piešķirta astoņiem klubiem, pieciem no kuriem tika dots termiņš atsevišķu kritēriju pilnīgai izpildei, bet vēl diviem klubiem – Valmiera un “Jelgava” – lēmuma pieņemšana par licences piešķiršanu tika atlikta, dodot laiku līdz 2. februārim konkrētu neatbilstību novēršanai.

Valmiera ir izpildījusi finanšu kritērija eksperta atzinumā norādītās neatbilstības, jo saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) 2.februāra izziņu klubam 31.janvārī nav VID administrēto nodokļu parāds. Tāpat Valmieras klubs ir iesniedzis maksājuma uzdevumu par to, ka 2. februārī veikta pārada samaksa Ukrainas klubam Doneckas “Šahtar”.

Līdz ar to padome lēmusi piešķirt licenci Valmiera dalībai 2023.gada virslīgas čempionātā ar nosacījumu, ka klubs līdz 1.martam iesniedz vai papildina dokumentus infrastruktūras kritēriju pilnīgai izpildei atbilstoši noteikumu 27. paragrāfa izpildei.

Tāpat šobrīd vairs nepastāv juridisko kritēriju eksperta norādītā neatbilstība “Jelgava” kluba iekļaušanai Futbola skolas “Jelgava” (FS “Jelgava”) juridiskajā struktūrā, jo ir veiktas izmaiņas FS “Jelgava” valdes sastāvā. Vienlaikus valdes locekļa nomaiņas procesā FS “Jelgava” nav ievērojusi noteikumu 11. paragrāfa 4. punktu. Padome nekonstatē citus noteikumu punktus, uz kuru pamata būtu atzīstams, ka “Jelgava” klubs ietilpst FS “Jelgava” juridiskajā struktūrā. Līdz ar to FS “Jelgava” izvērtēšanā nav ņemami vērā FK “Jelgava” finanšu rādītāji. Tāpēc padome ņem vērā finanšu eksperta atzinumu attiecībā uz FS “Jelgava” atsevišķajiem finanšu rādītājiem.

Padome lēmusi piešķirt licenci FS “Jelgava” dalībai 2023.gada virslīgas čempionātā ar nosacījumu, ka FS “Jelgava” līdz 1.martam iesniedz vai papildina dokumentus personāla un administratīvo kritēriju (41. un 43. paragrāfs) pilnīgai izpildei un novērš neatbilstību noteikumu 11. paragrāfa 4. punktam.

Vēl padome papildu vērsa FS “Jelgava” uzmanību uz apstākli, ka FS “Jelgava” ir noslēgts sadarbības līgums ar futbola klubu “Jelgava”, uz kura pamata tiek nodrošināta sporta kritēriju izpilde. “Jelgava” klubam ir neizpildītas finanšu saistības, pamatojoties uz FIFA juridisko institūciju lēmumiem, un nav izslēdzamas turpmākas sankcijas no FIFA vai LFF puses. Līdz ar to FS “Jelgava” pati uzņemas risku par sekām, kādas var iestāties sezonas laikā, ja šādas sankcijas tiek piemērotas.

Jaunā “Optibet” Virslīgas sezona sāksies 11.martā, bet noslēgums paredzēts 11.novembrī.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri