Valmieras Ziņas

“Valmierai” piešķirta licence dalībai Latvijas futbola virslīgā

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas čempionvienībai “Valmiera” un “Jelgavai” tika piešķirtas licences dalībai “Optibet” Latvijas futbola virslīgā, ceturtdien vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Šīs nedēļas sākumā licence dalībai sacensībās tika piešķirta astoņiem klubiem, pieciem no kuriem tika dots termiņš atsevišķu kritēriju pilnīgai izpildei, bet vēl diviem klubiem – Valmiera un “Jelgava” – lēmuma pieņemšana par licences piešķiršanu tika atlikta, dodot laiku līdz 2. februārim konkrētu neatbilstību novēršanai.

Valmiera ir izpildījusi finanšu kritērija eksperta atzinumā norādītās neatbilstības, jo saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) 2.februāra izziņu klubam 31.janvārī nav VID administrēto nodokļu parāds. Tāpat Valmieras klubs ir iesniedzis maksājuma uzdevumu par to, ka 2. februārī veikta pārada samaksa Ukrainas klubam Doneckas “Šahtar”.

Līdz ar to padome lēmusi piešķirt licenci Valmiera dalībai 2023.gada virslīgas čempionātā ar nosacījumu, ka klubs līdz 1.martam iesniedz vai papildina dokumentus infrastruktūras kritēriju pilnīgai izpildei atbilstoši noteikumu 27. paragrāfa izpildei.

Tāpat šobrīd vairs nepastāv juridisko kritēriju eksperta norādītā neatbilstība “Jelgava” kluba iekļaušanai Futbola skolas “Jelgava” (FS “Jelgava”) juridiskajā struktūrā, jo ir veiktas izmaiņas FS “Jelgava” valdes sastāvā. Vienlaikus valdes locekļa nomaiņas procesā FS “Jelgava” nav ievērojusi noteikumu 11. paragrāfa 4. punktu. Padome nekonstatē citus noteikumu punktus, uz kuru pamata būtu atzīstams, ka “Jelgava” klubs ietilpst FS “Jelgava” juridiskajā struktūrā. Līdz ar to FS “Jelgava” izvērtēšanā nav ņemami vērā FK “Jelgava” finanšu rādītāji. Tāpēc padome ņem vērā finanšu eksperta atzinumu attiecībā uz FS “Jelgava” atsevišķajiem finanšu rādītājiem.

Padome lēmusi piešķirt licenci FS “Jelgava” dalībai 2023.gada virslīgas čempionātā ar nosacījumu, ka FS “Jelgava” līdz 1.martam iesniedz vai papildina dokumentus personāla un administratīvo kritēriju (41. un 43. paragrāfs) pilnīgai izpildei un novērš neatbilstību noteikumu 11. paragrāfa 4. punktam.

Vēl padome papildu vērsa FS “Jelgava” uzmanību uz apstākli, ka FS “Jelgava” ir noslēgts sadarbības līgums ar futbola klubu “Jelgava”, uz kura pamata tiek nodrošināta sporta kritēriju izpilde. “Jelgava” klubam ir neizpildītas finanšu saistības, pamatojoties uz FIFA juridisko institūciju lēmumiem, un nav izslēdzamas turpmākas sankcijas no FIFA vai LFF puses. Līdz ar to FS “Jelgava” pati uzņemas risku par sekām, kādas var iestāties sezonas laikā, ja šādas sankcijas tiek piemērotas.

Jaunā “Optibet” Virslīgas sezona sāksies 11.martā, bet noslēgums paredzēts 11.novembrī.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri