Valmieras Ziņas

Valmierā vīrietim nolaupa mobilo telefonu

Lasīšanas laiks: 2 min

Laika posmā no 30. aprīļa līdz 2. maijam saņemta informācija par 151 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

1. maijā agri no rīta Avotu un Robežu ielu krustojumā Valmierā kādam 1981. gadā dzimušam vīrietim pagaidām nenoskaidrota persona, pielietojot vardarbību, nolaupīja mobilo telefonu. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

1. maija vakarā Valmieras policijā tika saņemta informācija par jauniešiem, kuri Stacijas ielā netālu no autoostas bojā tirdzniecības namiņa logus. Ierodoties policijai, tika konstatēts, ka jaunieši šajā vietā mētā akmeņus pa skārda bundžām, vienlaikus radot riskus ēkai. Policijas amatpersonas pārtrauca jauniešu rīcību un veica audzinoša rakstura pārrunas.

30. aprīlī ap pulksten 22.20 Brīvības ielā Madonas novada Ļaudonā apturēta automašīna Audi 100, kuras vadītājs, iespējams, pie stūres bija sēdies alkohola reibumā. 1960. gadā dzimušais automašīnas vadītājs no policijas amatperonas aicinājuma veikt alkohola koncentrācijas noteikšanu izelpā atteicās, tādēļ tika nogādāts medicīnas iestādē, lai veiktu analīzes alkohola koncentrācijas noteikšanu asinīs.

2. maijā ap pulksten 1.00 naktī Limbažos pieķertas divas nepilngadīgas 16 un 17 gadus vecas personas, kuras atradās alkoholisko dzērienu ietekmē. Abām personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli. Policija atgādina, ka spēkā esošā likumdošana aizliedz personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, iegādāties un lietot alkoholiskos dzērienus. Par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu vai atrašanos alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja to izdarījis nepilngadīgais, paredzēts sods – brīdinājums vai naudas sods līdz trīsdesmit pieciem euro.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri