Valmieras Ziņas

Valmierā vīrietim nolaupa mobilo telefonu

Laika posmā no 30. aprīļa līdz 2. maijam saņemta informācija par 151 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

1. maijā agri no rīta Avotu un Robežu ielu krustojumā Valmierā kādam 1981. gadā dzimušam vīrietim pagaidām nenoskaidrota persona, pielietojot vardarbību, nolaupīja mobilo telefonu. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

1. maija vakarā Valmieras policijā tika saņemta informācija par jauniešiem, kuri Stacijas ielā netālu no autoostas bojā tirdzniecības namiņa logus. Ierodoties policijai, tika konstatēts, ka jaunieši šajā vietā mētā akmeņus pa skārda bundžām, vienlaikus radot riskus ēkai. Policijas amatpersonas pārtrauca jauniešu rīcību un veica audzinoša rakstura pārrunas.

30. aprīlī ap pulksten 22.20 Brīvības ielā Madonas novada Ļaudonā apturēta automašīna Audi 100, kuras vadītājs, iespējams, pie stūres bija sēdies alkohola reibumā. 1960. gadā dzimušais automašīnas vadītājs no policijas amatperonas aicinājuma veikt alkohola koncentrācijas noteikšanu izelpā atteicās, tādēļ tika nogādāts medicīnas iestādē, lai veiktu analīzes alkohola koncentrācijas noteikšanu asinīs.

2. maijā ap pulksten 1.00 naktī Limbažos pieķertas divas nepilngadīgas 16 un 17 gadus vecas personas, kuras atradās alkoholisko dzērienu ietekmē. Abām personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli. Policija atgādina, ka spēkā esošā likumdošana aizliedz personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, iegādāties un lietot alkoholiskos dzērienus. Par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu vai atrašanos alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja to izdarījis nepilngadīgais, paredzēts sods – brīdinājums vai naudas sods līdz trīsdesmit pieciem euro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Telemarket, SIA - šobrīd lielākais un veiksmīgākais telemārketinga uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi meklē pārdevējus – konsultantus darbam Valmierā. Prasības kandidātiem No Jums sagaidām: Pamatiemaņas darbā ar datoru. Labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas. Nopietnu attieksmi pret darbu, vēlmi strādāt un nopelnīt. Lieliskas komunikācijas prasmes. Iepriekšējā pieredze pārdošanā nav obligāta, svarīgākā ir vēlme mācīties un pilnveidoties. Uzņēmums piedāvā Darba vietu modernā birojā Valmierā, Rīgas ielā 32. Darba laiku no 9:00 – 16:00 tikai darba dienās; brīvdienas un svētku dienas vienmēr brīvas. Apmācības uzsākot darbu. Atalgojumu sākot no 2, 70 eur/ h (bruto) ar neierobežotu iespēju atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem nopelnīt vairāk. Sociālās garantijas. Draudzīgu kolektīvu, patīkamu darba vidi. Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pieteikums pārdevēja – konsultanta vakancei Valmierā". Sandra.kozuro@telemarketing.lv Kontakttālrunis Nr. 25771015 Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-18 Kontaktpersona: Zvaniet uz t. 25771015 vai sūtiet CV uz sandra.kozuro@telemarketing.lv

Mūsu partneri