Valmieras Ziņas

Valmierā, Viesturos, Valmiermuižā un Kocēnu pagastā par 15,8% plānots paaugstināt ūdenssaimniecības tarifu (2)

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 2022.gada 1.janvāra Valmierā, Viesturos, Valmiermuižā un Kocēnu pagastā plānots par 15,8% paaugstināt ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Komersanta SIA “Valmieras ūdens” iesniegtais tarifs ir 2,27 eiro par kubikmetru, kas tā apstiprināšanas gadījumā aizstātu minētajās teritorijās pirms 11 gadiem piemēroto tarifu – 1,96 eiro par kubikmetru.

SPRK skaidro, ka tarifa pieaugumu ietekmē uzņēmuma ieguldījumi pamatlīdzekļos. Daļu no finansējuma sedz pats komersants, bet daļu realizē ar Eiropas Kohēzijas fonda līdzfinansējumu. Finansiālie līdzekļi galvenokārt izmantoti pārbūvējot un ierīkojot jaunus ūdensapgādes inženiertīklus kopumā 46 kilometru garumā un kanalizācijas inženiertīklus 40 kilometru garumā.

Vienlaikus 11 gadu laikā valstī ir pieaugušas sociālā, akcīzes, transportlīdzekļu ekspluatācijas nodokļa likmes. Nozīmīgas izmaiņas notikušas ar elektroenerģijas cenu, sadales pakalpojuma izmaksām, materiālu izmaksām.

SPRK aicina lietotājus iepazīties ar tarifu projekta kopsavilkumu un sniegt priekšlikumus SPRK, kā arī SIA “Valmieras ūdens”. Priekšlikumus par tarifu projektu jāraksta uz sprk@sprk.gov.lv vai valmieras.udens@valmierasudens.lv.

Kā liecina informācija “Firmas.lv”, “Valmieras ūdens” apgrozījums 2020.gadā bija 6,644 miljoni eiro, bet peļņa – 82 434 eiro. Kompānija reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 14,687 miljoni eiro. Uzņēmums pieder Valmieras novada pašvaldībai.

    Eventijs - 23.09.2021

    Nu ja, kur bez tā:)

    Eventijs - 23.09.2021

    Viens pieliks 15.8%, otrs 20%, trešs nezcik, alga diez vai kāds 100% pieliks

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri