Valmieras Ziņas

Valmierā velosipēdists izraisa sadursmi ar automašīnu

Aizvadītajā diennaktī reģistrēti divi satiksmes negadījumi, kuros iesaistītas nepilngadīgas personas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Valmierā uz Cēsu ielas kāds zēns nebija pietiekami uzmanīgs, kā rezultātā zaudēja līdzsvaru un nokrita no velosipēda uz ceļa braucamās daļas, izraisot sadursmi ar automašīnu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdists, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, negadījums notika posmā starp Gaujas tiltu un Centra rotācijas apli. Negadījumā iesaistītais auto bija nobloķējis braukšanas joslu virzienā uz centru, aptuveni no  plkst. 18: 30 līdz 19:00 izraisot sastrēgumu.

Savukārt Smiltenē notika sadursme starp automašīnu “Volvo” un velosipēdisti. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā vieglas traumas guva velosipēdiste.

Policija atgādina, ka Ir svarīgi pārliecināties, vai jaunākie ceļu satiksmes dalībnieki izprot ar drošību saistītos jautājumus, piedaloties ceļu satiksmē. Ņemot vērā, ka mazākie satiksmes dalībnieki braši pārvietojas ar divriteņiem, policija aicina vecākus nodrošināt savas atvases un viņu velosipēdus ar nepieciešamo ekipējumu drošai braukšanai. Tāpat arī ir svarīgi ar bērniem pārrunāt tos maršrutus, pa kuriem viņi var droši pārvietoties vieni, ievērojot satiksmes noteikumus.

Policija vērš uzmanību, ka ikvienam autovadītājam jābūt īpaši uzmanīgam un modram, rēķinoties ar to, ka ceļu satiksmē piedalās arī mazāk aizsargātie ceļu satiksmes dalībnieki.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 106 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, kur divos gadījumos divas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens autovadītājs un trīs velosipēda vadītāji. Noformēti 80 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 40 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Viesnīca „Naktsmājas” izsludina konkursu Vakancei saimniecības dienestā uz noteiktu laiku (ar iespēju turpināt sadarbību): ISTABENE   Galvenās prasības kandidātiem: · Augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; · Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; · Labas latviešu valodas zināšanas; · Krievu vai angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; · Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: · Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas numuros un koplietošanas telpās; · Veikt uzkopšanas darbus pēc viesu aizbraukšanas. Piedāvājam: · Darbu draudzīgā un profesionālā kolēģu komandā; · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; · Atalgojums:Stundas tarifa likme (pirms nodokļu nomaksas)– no 3.30 €/h līdz 3.65 €/h · Darbu maiņās no plkst. 6:00; Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – vakances@naktsmajas.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma)vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 64201200 vai 25464433 Kontaktpersona: Egita Ķīse Informācija par viesnīcu: www.naktsmajas.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 02.02.2020 Profesija: VIESNĪCAS ISTABENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-02 Kontaktpersona: pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi vakances@naktsmajas.lv

Mūsu partneri