Valmieras Ziņas

Valmierā un Burtnieku novadā no traktortehnikas nozog degvielu (1)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 31. maija līdz 3. jūnijam, saņemta informācija par 240 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

31. maijā  Valmieras iecirknī reģistrēti divi gadījumi, kad no traktortehnikas nozagta degviela. Laika posmā no 30. maija līdz 31. maijam Burtnieku novada Burtnieku pagastā, brīvi piekļūstot, no traktortehnikas bākas nozagti 20 litri dīzeļdegvielas, savukārt Valmierā, Kauguru ielā no traktora nozagti 80 litri dīzeļdegvielas. Policija skaidro notikušā apstākļus.

1. jūnijā pulksten 12.18 Cesvaines novada Cesvainē Raiņa ielā kāds vīrietis, vadot automašīnu  “Mercedes Benz”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca kokā un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas pasažiere, kura no stacionēšanās atteicās. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Aizvadītajās dienās pie transportlīdzekļu stūres alkohola reibumā apturēti 16 transportlīdzekļu vadītāji, no kuriem 8 bija automašīnu vadītāji. 

1. jūnijā pulksten 20.20 Meža ielā Cēsīs kāda sieviete vadīja automašīnu “Audi A6”, būdama 1,98 promiļu reibumā, savukārt Ceriņu ielā Cēsīs kāds vīrietis vadīja automašīnu “Opel Zafira”, būdams 2,3 promiļu reibumā, bet Burtnieku novada Valmieras pagastā uz autoceļa Valmiera – Rūjiena Igaunijas robeža 1. kilometrā kāds automašīnas šoferītis ceļu satiksmē piedalījās 1,72 promiļu reibumā. Vidzemes ielā Salacgrīvā kāds vīrietis vadīja automašīnu “BMW X5”, būdams alkohola reibumā. Vīrietim konstatēja 1,53 promiles. 

2. jūnijā pulksten 7.29 Kocēnu novada Kocēnu pagastā pa autoceļu Kocēni – Limbaži – Tūja 2. kilometrā kāds vīrietis vadīja automašīnu “VW Passat”, būdams 1,94 promiļu reibumā, bet pulksten 9.53 uz autoceļa Matīši – Bērzaine – Rubene 25. kilometrā kāds vīrietis 1,29 promiļu reibumā vadīja automašīnu “Opel Astra Caravan”. Visiem autovadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

2. jūnijā Amatas novada Zaubes pagastā kādā īpašumā konstatēts, ka, iespējams, ļaunprātīgi nodedzināta automašīna. Uz aizdomu pamata par svešas mantas tīšu bojāšanu aizturētas divas personas – 1993. un 1996. gadā dzimuši vīrieši. Policijā uzsākts kriminālprocess. 

2. maijā pulksten 10.00 Limbažos Cēsu ielā kāds vīrietis automašīnā “Opel” pārvadāja 93,3 litrus bezkrāsainu šķidrumu, kuram ir alkoholam raksturīga smarža. Policijā uzsākta administratīvā lietvedība.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    drīkst, nedrīkst - 03.06.2019 Atbildēt

    kā ir teicis Lucifers, ja baigi gribās, tad rīkst, un tik kasē ieripo akcīzes nodoklītis un soda kvīšu sviestmaizītes

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Kā pilsēta nevar pastāvēt bez iedzīvotājiem, tā pašvaldība - bez izglītotiem, lojāliem un atsaucīgiem darbiniekiem. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1,0 slodze, 40 stundas nedēļā) DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJU (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25C, Valmierā) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt Dienesta viesnīcā dzīvojošiem izglītojamajiem drošu un psiholoģiski labvēlīgu vidi; - sadarboties ar izglītojamajiem, izglītojamā vecākiem vai aizbildņiem, izglītības iestāžu sociāliem pedagogiem un Dienesta viesnīcas tehnisko personālu, lai sniegtu atbalstu izglītojamajiem izglītības procesa un socializācijas jautājumos; - strādāt individuālo darbu ar izglītojamajiem - iepazīt izglītojamo intereses un individuālās īpatnības, organizēt individuālās (arī grupveida) pārrunas; - sekot, lai izglītojamie ievēro telpu lietošanas un iekšējās kārtības noteikumus. Darbs ar vidusskolas vecuma izglītojamajiem; un ja Tev ir: - augstākā pedagoģiskā izglītība; - pedagoģiskā darba pieredze ne mazāk par 2 gadiem; - labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā un pieņemt lēmumus patstāvīgi; mēs piedāvājam: - darba samaksa par slodzi no 535 EUR līdz 620 EUR (atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, ar norādi „Dienesta viesnīcas skolotāja/-as amatam” līdz 2019.gada 22.novembrim plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatumapolitika%281%29.pdf Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25C, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-11-22

1120 06 Ražošanas direktors kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts - Ražošanas un tehnoloģisko procesu plānošana, vadīšana un kontrole; - Plānot, organizēt un vadīt pakļautībā esošos cilvēkresursus; - Nodrošināt un kontrolēt ražošanas iekārtu optimālu lietošanu un savlaicīgu tehnisko apkalpošanu; - Kontrolēt visus ražotnes procesus, nodrošināt to izpildes kvalitāti; - Sekot līdz ražošanas procesu normu un projektu izpildes termiņu ievērošanu; - Sniegt ierosinājumus ražošanas procesu attīstībai; - Ieviest ražošanas procesos jaunus tehnikas veidus, kā arī jaunākās tehnoloģijas; - Izstrādāt pasākumus, kuri veicinās efektivitātes paaugstināšanu un izmaksu samazināšanos; - Budžeta sastādīšana, tā izpildes kontrole. Prasības kandidātiem - Augstākā vidējā speciālā izglītība, vēlams kokapstrādes specialitātē vai citā tehniskā jomā; - Darba pieredze vadoša līmeņa amatā un cilvēku vadībā; - Izpratne par uzņēmuma vajadzībām un personāla attīstības iespējām; - Spēja ātri pieņemt efektīvus un kvalitatīvus lēmumus; - Spēja organizēt, koordinēt un kontrolēt padoto darbību; - Spēja ātri reaģēt uz izmaiņām un pielāgoties situācijai; - Aktīva, pašmotivēta un uz rezultātu orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un līderības dotībām; - Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Nepieciešamo nodrošinājumu darba veiksmīgai izpildei; Daļēji apmaksātas pusdienas; Kompensāciju ceļa izdevumiem. Informācija par darba sludinājumu: Uz darba vietu nogādā ar uzņēmēja transportu. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00   Alga: No EUR 2500 – 3000 bruto un sociālās garantijas.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Epasts: bwe@bwe.lv Mob.tel.: 24966076 Profesija: RAŽOŠANAS DIREKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Struktūrvienība Brenguļu pagasta Zālītēs

Mūsu partneri