Valmieras Ziņas

Valmierā šonedēļ notiks zīmola “Novada garša” pasākums

Valmierā šonedēļ notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) radītā zīmola “Novada garša” pasākums “Nogaršo Latviju Vidzemē”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāja pārstāvji.

Pasākums norisināsies “Vidzemes uzņēmēju dienu” laikā 17. un 18.maijā skvērā pie Hanzas sienas, kas būs pirmā no piecām garšu pieturām visā Latvijā, kuras šovasar aicinās apmeklēt LLKC.

Pasākumā varēs rast atbildes uz jautājumiem, vai, kādus un par kādu cenu var pagatavot ēdienus skolas bērniem no vietējiem pārtikas produktiem, kādas aktualitātes ir īsajās pārtikas piegādes ķēdēs Vidzemē un ko pircējam piedāvā reģiona mazie ražotāji un šefpavāri. Šoreiz, skvērā pie Hanzas sienas galvenokārt plānots runāt par gaļu un to, ko no tās iespējams pagatavot.

Tostarp 17.maijā jauno šefpavāru konkursā “Labākais Vidzemes steiks” meistarībā sacentīsies pavārzeļļi no Priekuļu, Smiltenes un Valmieras tehnikuma, savukārt Tiešās pirkšanas pulciņa pārstāvji stāstīs par īso pārtikas piegāžu ķēžu darbību Vidzemes reģionā.

Savukārt 18.maijā paredzēta virkne meistarklašu, tostarp bērni varēs mācīties gatavot sviestmaizes, savukārt pieaugušie varēs piedalīties marināžu un steika gatavošanas meistarklasēs, ko pasniegs šefpavārs no Cēsu restorāna “H. E. Vanadziņš ziemeļu restorāns” Rihards Eniks. Paralēli notiks arī pavāru konkurss “Skolēnu pusdienas”.

Pasākuma norises dienās “Nogaršo Latviju Vidzemē” piedāvās vietējo produktu degustāciju un iegādi, Tautas garšas konkursu ar balsojumu par sev tīkamāko produktu, zupu no lielā saimes katla, izklaides un citas aktivitātes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri