Valmieras Ziņas

Valmierā šonedēļ notiks zīmola “Novada garša” pasākums

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā šonedēļ notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) radītā zīmola “Novada garša” pasākums “Nogaršo Latviju Vidzemē”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāja pārstāvji.

Pasākums norisināsies “Vidzemes uzņēmēju dienu” laikā 17. un 18.maijā skvērā pie Hanzas sienas, kas būs pirmā no piecām garšu pieturām visā Latvijā, kuras šovasar aicinās apmeklēt LLKC.

Pasākumā varēs rast atbildes uz jautājumiem, vai, kādus un par kādu cenu var pagatavot ēdienus skolas bērniem no vietējiem pārtikas produktiem, kādas aktualitātes ir īsajās pārtikas piegādes ķēdēs Vidzemē un ko pircējam piedāvā reģiona mazie ražotāji un šefpavāri. Šoreiz, skvērā pie Hanzas sienas galvenokārt plānots runāt par gaļu un to, ko no tās iespējams pagatavot.

Tostarp 17.maijā jauno šefpavāru konkursā “Labākais Vidzemes steiks” meistarībā sacentīsies pavārzeļļi no Priekuļu, Smiltenes un Valmieras tehnikuma, savukārt Tiešās pirkšanas pulciņa pārstāvji stāstīs par īso pārtikas piegāžu ķēžu darbību Vidzemes reģionā.

Savukārt 18.maijā paredzēta virkne meistarklašu, tostarp bērni varēs mācīties gatavot sviestmaizes, savukārt pieaugušie varēs piedalīties marināžu un steika gatavošanas meistarklasēs, ko pasniegs šefpavārs no Cēsu restorāna “H. E. Vanadziņš ziemeļu restorāns” Rihards Eniks. Paralēli notiks arī pavāru konkurss “Skolēnu pusdienas”.

Pasākuma norises dienās “Nogaršo Latviju Vidzemē” piedāvās vietējo produktu degustāciju un iegādi, Tautas garšas konkursu ar balsojumu par sev tīkamāko produktu, zupu no lielā saimes katla, izklaides un citas aktivitātes.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri