Valmieras Ziņas

Valmiera saņem “Publisko pakalpojumu gada balvu 2018”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) pasniegusi “Publisko pakalpojumu gada balvas 2018”, ko šogad saņēmušas trīs pašvaldības – Valmieras pilsēta, Siguldas un Raunas novadi.

Pasākuma mērķis ir godināt uzņēmējiem draudzīgākās pašvaldības, izvērtējot vairākus aspektus, kā uzņēmēju viedokli par pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai savā pilsētā vai novadā, visu 119 pašvaldību pašvērtējumu par uzņēmējiem sniedzamajiem pakalpojumiem, reģistrēto uzņēmumu skaitu katrā pašvaldībā SIA “Lattelecom” E-indeksa pētījuma rezultātus un citus faktorus.

Par uzņēmējiem draudzīgāko lielo pilsētu tika atzīta Valmiera, bet par lielo novadu kategorijā balvu saņēma Sigulda. Jau trīs gadus pēc kārtas mazo novadu “Publisko pakalpojumu gada balvu 2018” saņēma Raunas novads.

“Pašvaldībām ir milzīga ietekme uz biznesu, tādēļ vēlamies īpaši sumināt tās vietvaldes, kuras uzņēmējiem ir draudzīgas,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovksis, “ik mēnesi organizējam dažādus pasākumus mūsu biedriem reģionos, kur aicinām piedalīties arī novadu domes, lai tādējādi kopā risinātu dažādas problēmas un jautājumus, kas būtiski uzņēmējiem.”

“Publisko pakalpojumu gada balvas 2018” pasākumā piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, LTRK padomes loceklis Aldis Gulbis un citi.

““Publisko Pakalpojumu gada balva” tiek pasniegta jau trešo reizi, un tas pierāda, ka pašvaldību spēja sadarboties ar saviem uzņēmējiem ir novērtēta. Šobrīd pašvaldībām ir ierobežotas iespējas sniegt atbalstu uzņēmējdarbībai. Tomēr jau tagad pašvaldības īsteno dažādas iniciatīvas uzņēmējdarbības sekmēšanai, kur nozīmīgākos ieguldījumus ievieš ar ES fondu atbalstu, valsts kases īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumu palīdzību. Par uzņēmēju neizveidojas vienā gadā, tāpēc tieši pašvaldības sadarbībai ar uzņēmējiem ir liela loma. Tas ir būtiski arī no pašvaldību teritoriju attīstības aspekta,” uzskata LPS priekšsēdis Gints Kaminskis

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri