Valmieras Ziņas

Valmierā sāk būvēt siltumtrasi uz jauno katlumāju, būs slēgti vairāku ielu posmi

Ar siltumtrases izbūves darbiem Limbažu ielas 13 īpašumā šonedēļ SIA “Woltec” uzsākusi būvdarbus projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” ietvaros. Šodien, 22. aprīlī, uzsākta šo ielu virskārtas asfalta frēzēšana un komunikāciju tīklu precizēšanas dabā, tādēļ minētajā teritorijā jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām, informēja SIA “Valmieras ūdens”.

SIA “Valmieras ūdens” Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš pastāstīja:

“Jau esam aizvadījuši vairākas būvsapulces, lai precizētu darbu grafiku un darbu veikšanas norisi ar “Woltec” un “GEO Consultants”, kas veic būvdarbu inženiertehnisko būvuzraudzību. Process ir sarežģīts, jo vienlaikus realizēsim trīs būvprojektus, tāpēc to realizācija tieši ietekmēs Beātes un Dārza ielu apkārtnes namus – būs vairākkārtēji ūdensapgādes un siltumenerģijas padeves pārtraukumi. Būvdarbi tiks uzsākti Dārza ielā posmā no Rīgas ielas līdz Veides ielai un Beātes ielā posmā no Andreja Upīša ielas līdz Annas ielai. Aicinām iedzīvotājiem būt saprotošiem, jo pēc darbu pabeigšanas iegūsim efektīvāku siltumapgādes sistēmu, kā arī būs atjaunotas ūdensapgādes, kanalizācijas un arī lietus kanalizācijas tīklu sistēmas.”

Saistībā ar siltumtrases būvniecības uzsākšanu automašīnu satiksmei slēgts Beātes ielas posms no Andreja Upīša ielas līdz Kārļa ielai un Dārza iela posmā no Rīgas ielas līdz Veides ielai. Garās ielas posmā no Jāzepa Vītola ielas līdz Beātes ielai organizēta divvirzienu satiksme līdzšinējās vienvirziena satiksmes vietā. Saistībā ar satiksmes kustības organizācijas maiņu šajā Garās ielas posmā būs jauni automašīnu apstāšanās ierobežojumi. Būvdarbu laikā nebūs pieejamas Beātes ielā pie krustojuma ar Andreja Upīša ielu esošās publiskās automašīnu stāvvietas, kā arī Dārza ielā pie SEB bankas esošās automašīnu stāvvietas SEB bankas klientiem.

Beātes ielas posms no Andreja Upīša līdz Kārļa ielai satiksme būs slēgts līdz 30. jūnijam. Apbraucamais ceļš organizēts pa Georga Apiņa, Rubenes un Beātes ielu vai Kārļa, Rīgas un Andreja Upīša ielu braukšanai pretējā virzienā. Gājēju kustība būs iespējama pa esošajām ietvēm. Dārza ielas posms no Rīgas līdz Veides ielai automašīnu satiksmei būs slēgts līdz 30. aprīlim. Šajā laikā arī Veides ielā pirms Dārza ielas būs slēgta viena braukšanas josla, divvirzienu satiksmi organizējot ar ceļa zīmēm. Gājēju kustība Dārza un Veides ielās būs iespējama pa esošajām ietvēm.

Piekļūšana slēgto ielu posmos esošajiem objektiem tiks nodrošināta. Piekļuve ēkai Annas ielā 2 tiks nodrošināta no Annas ielas puses. Piekļuve ēkai Andreja Upīša ielā 9 tiks nodrošināta no Andreja Upīša ielas puses. Būvdarbu laikā lūgums sekot līdzi informācijai un ceļa zīmēm.

Saskaņā ar 23.08.2018 noslēgto līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) SIA “Valmieras ūdens” realizēs projektu “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” (Nr.4.3.1.0/18/A/019), kas paredz savienot esošās katlumājas Rīgas ielā 25 siltumtīklus ar jaunbūvējamu katlu māju Dakstiņu ielā 1. Ar nolūku savienot jaunbūvējamo katlumāju Dakstiņu ielā 1 ar esošās katlumājas Rīgas ielā 25 siltumtīkliem tiks izbūvēti jauni siltumtrases posmi Dakstiņu, Ķieģeļu, Limbažu, Beātes un Dārza ielās, kā arī rekonstruēti esošie siltumtrases posmi Annas, Miera, Kārļa, Garā, Rīgas un Andreja Upīša ielās.

Projekta mērķis ir veicināt energoefektivitāti un atjaunojamo energoresursu izmantošanu centralizētajā siltumapgādē, un būvdarbi tiks veikti, piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti līdz 2021. gada jūlijam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri