Valmieras Ziņas

Valmierā pirmo reizi norisinās informācijas tehnoloģiju konference “Share IT”

Piektdien, 5. oktobrī, Valmierā, Vidzemes Augstskolā norisinās informācijas tehnoloģiju konference “Share IT”, kurā piedalās IT jomas profesionāļi no Latvijas un īpašie ārvalstu viesi. Šāda konference Vidzemē notiek pirmo reizi ar mērķi vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu IT kopienā, kā arī diskutēt par aktuālajiem izaicinājumiem un problēmām IT nozarē. Konferencē dažādu IT uzņēmumu eksperti sniegs praktiskus padomus, dalīsies pieredzē un sniegs ieskatu jaunākajās IT nozares tendencēs.

Konferences dalībniekiem būs iespēja uzklausīt ekspertus no spēcīgākajiem Vidzemes IT uzņēmumiem un nozīmīgiem nozares spēlētājiem valsts un starptautiskā līmenī. Pasākuma īpašais viesis ir Eiropas Kodolpētniecības centra CERN datoru drošības nodaļas vadītājs Stefans Lueders.

Atklāšanas uzrunā Valmieras Attīstības aģentūras valdes locekle Sanda Serafinoviča pauda pārsteigumu un prieku, ka dalībai pasākumā pieteikušies ap 150 dalībnieku, apliecinot to, ka Vidzemē pastāv pietiekami liela un spēcīga IT profesionāļu kopiena, kuras pārstāvji vēlas tikties, dalīties ar idejām un pieredzi, kā arī kopīgi meklēt risinājumus dažādām problēmām.

Konferences iniciators un viens no rīkotājiem, SIA “Wunder Latvia” vadītājs Ernests Gabrāns, pasākuma atklāšanā pastāstīja, ka ideja par konferenci, kas pulcētu reģiona IT jomas pārstāvjus, radusies pirms gada.

“Rīgā šādas konferences notiek visai bieži, taču arī Vidzemes reģionā ir daudz IT profesionāļu, kurus gribējās pulcēt kopā, lai sniegtu iespēju apmainīties ar pieredzi, rosinātu jaunas idejas un runātu par kopīgām problēmām. Gribu uzsvērt, ka no 15 lektoriem divas trešdaļas ir vietējie profesionāļi, kas dalīsies ar savu pieredzi. Lai dalībnieki gūtu plašāku skatījumu uz IT jomas aktualitātēm, konferencē piedalās arī ārvalstu pārstāvji. Esmu gandarīts, ka līdz ar Valmieras Attīstības aģentūru un SIA “Wunder Latvia” konferences rīkošanā atbalstu sniedza arī citi partneri – Vidzemes Augstskola, Draugiem Group, TesDevLab, EchoTech, SunGis un Vidzemes Plānošanas reģions.”

Ernests Gabrāns pauda cerību, ka dalībniekiem konference patiks un tā kļūs par tradicionālu pasākumu Vidzemes reģionā. Viņš pieļāva iespēju, ka nākamgad to varētu rīkot Cēsīs.

Konferencē tiks apskatītas tādas tēmas kā kiberdrošība, IT rīku izmantošana sportistu treniņu procesā, IT profesionāļu iespējas iesaistīties ES Zemes novērošanas programmā “Copernicus”, mūsdienu interneta pārlūku iespējas un drošības risinājumi, IT risinājumi medicīnā un citas.

Pēc konferences tās dalībnieki aicināti piedalīties neformālā pasākumā, lai tīklotos un veidotu jaunus kontaktus, turpinātu aizsāktās diskusijas un pieredzes apmaiņu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu pārdevējam/-ai veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā 64. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu pārdevējam/-ai veikalā “top!” Brīvības ielā 62, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Brīvības ielā 62. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 62, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu pāvāram/-ei ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; godīgums un augsta atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: atbildīgu un dinamisku darbu lielā un stabilā uzņēmumā; sociālās garantijas; mūsdienīgus darba apstākļus – jaunu un modernu virtuves tehnisko aprīkojumu. Darba alga no EUR 650-750 (bruto) CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - PAVĀRS VALMIERĀ. Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri