Valmieras Ziņas

Valmierā pirmo reizi norisinās informācijas tehnoloģiju konference “Share IT”

Piektdien, 5. oktobrī, Valmierā, Vidzemes Augstskolā norisinās informācijas tehnoloģiju konference “Share IT”, kurā piedalās IT jomas profesionāļi no Latvijas un īpašie ārvalstu viesi. Šāda konference Vidzemē notiek pirmo reizi ar mērķi vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu IT kopienā, kā arī diskutēt par aktuālajiem izaicinājumiem un problēmām IT nozarē. Konferencē dažādu IT uzņēmumu eksperti sniegs praktiskus padomus, dalīsies pieredzē un sniegs ieskatu jaunākajās IT nozares tendencēs.

Konferences dalībniekiem būs iespēja uzklausīt ekspertus no spēcīgākajiem Vidzemes IT uzņēmumiem un nozīmīgiem nozares spēlētājiem valsts un starptautiskā līmenī. Pasākuma īpašais viesis ir Eiropas Kodolpētniecības centra CERN datoru drošības nodaļas vadītājs Stefans Lueders.

Atklāšanas uzrunā Valmieras Attīstības aģentūras valdes locekle Sanda Serafinoviča pauda pārsteigumu un prieku, ka dalībai pasākumā pieteikušies ap 150 dalībnieku, apliecinot to, ka Vidzemē pastāv pietiekami liela un spēcīga IT profesionāļu kopiena, kuras pārstāvji vēlas tikties, dalīties ar idejām un pieredzi, kā arī kopīgi meklēt risinājumus dažādām problēmām.

Konferences iniciators un viens no rīkotājiem, SIA “Wunder Latvia” vadītājs Ernests Gabrāns, pasākuma atklāšanā pastāstīja, ka ideja par konferenci, kas pulcētu reģiona IT jomas pārstāvjus, radusies pirms gada.

“Rīgā šādas konferences notiek visai bieži, taču arī Vidzemes reģionā ir daudz IT profesionāļu, kurus gribējās pulcēt kopā, lai sniegtu iespēju apmainīties ar pieredzi, rosinātu jaunas idejas un runātu par kopīgām problēmām. Gribu uzsvērt, ka no 15 lektoriem divas trešdaļas ir vietējie profesionāļi, kas dalīsies ar savu pieredzi. Lai dalībnieki gūtu plašāku skatījumu uz IT jomas aktualitātēm, konferencē piedalās arī ārvalstu pārstāvji. Esmu gandarīts, ka līdz ar Valmieras Attīstības aģentūru un SIA “Wunder Latvia” konferences rīkošanā atbalstu sniedza arī citi partneri – Vidzemes Augstskola, Draugiem Group, TesDevLab, EchoTech, SunGis un Vidzemes Plānošanas reģions.”

Ernests Gabrāns pauda cerību, ka dalībniekiem konference patiks un tā kļūs par tradicionālu pasākumu Vidzemes reģionā. Viņš pieļāva iespēju, ka nākamgad to varētu rīkot Cēsīs.

Konferencē tiks apskatītas tādas tēmas kā kiberdrošība, IT rīku izmantošana sportistu treniņu procesā, IT profesionāļu iespējas iesaistīties ES Zemes novērošanas programmā “Copernicus”, mūsdienu interneta pārlūku iespējas un drošības risinājumi, IT risinājumi medicīnā un citas.

Pēc konferences tās dalībnieki aicināti piedalīties neformālā pasākumā, lai tīklotos un veidotu jaunus kontaktus, turpinātu aizsāktās diskusijas un pieredzes apmaiņu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri