Valmieras Ziņas

Valmierā otro gadu pēc kārtas aizvadītas starptautiskās disku golfa sacensības “Innova Baltic Tour Valmiera Open”

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā, Disku golfa parkā “Pauku Priedes”, no 5. līdz 7.maijam norisinājās “Innova Baltic Tour” otrais posms. Sacensībās piedalījās 153 dalībnieki sešās divīzijās no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja sacensību organizatori.

Neraugoties uz aukstajiem laikapstākļiem, jau no piektdienas, 5. maija agra rīta, Valmierā disku golfa parkā “Pauku priedes”, ik pēc desmit minūtēm trasē devās disku golfa spēlētāji, lai sacenstos par uzvaru savā grupā “Innova Baltic Tour Valmiera Open”.

Vietējiem Latvijas spēlētājiem sīvu konkurenci sagādāja gan spēlētāji no Igaunijas, kur šobrīd disku golfs ieguvis lielu popularitāti ar Eiropas un pasaules līmeņa spēlētājiem, gan lietuvieši, kuri arī radīja nopietnu konkurenci. Lai arī tā Latvijas spēlētāji spēja pierādīt to, ka savā trasē ir labākie un uzvarēja četrās no sešām divīzijām, pārējās divās virsroku ņēma Igaunijas pārstāvji.

Par aizvadītajām sacensībām IBT Valmiera Open sacensību direktors un viens no DGP “Pauku Priedes” galvenajiem apsaimniekotājiem Kārlis Kozulāns saka: “Aizvadītas lieliskas sacensības. Spēlētāji uzrādīja atzīstamus sasniegumus, īpašs prieks par Valmierieti Helēnu Dreimani un viņas uzvaru sieviešu divīzijā un divpadsmit gadus veco Nilu Rudiņu, kurš amatieru divīzijā starp divas vai pat trīs reizes vecākiem spēlētājiem izcīnīja otro vietu.”

Savukārt, MPO, spēcīgāko disku golfa spēlētāju grupas uzvarētājs, Rainers Balodis no Talsiem saka: “Vienmēr ir liels gandarījums uzvarēt tik lielā turnīrā, vēl jo vairāk tādēļ, ka pirmajā posmā, kas notika Lietuvā, nenospēlēju tik labi un ieguvu piekto vietu. Prieks, ka organizatoriem ir izdevies Pauku Priedes trasi atīstīt vēl interesantāku un tehniski sarežģītāku.”

Disku golfa parkā “Pauku Priedes” katru otrdienu notiek iknedēļas turnīri jeb vīkliji, savukārt nākamās lielās sacensības būs 2023. gada Latvijas Čempionāts disku golfā, kas notiks no 4. līdz 6. augustam.

Disku golfa parku “Pauku Priedes” atbalsta – Valmieras novads, “Vidzemes Mērnieks”, “LVKV nekustamie īpašumi“, “L.P Jana“, SIA “Aimasa”, “SCA“, “Jērs neZVĒRS“, PDGA, “LATVIJAS MEŽS“, “PROG apps“, “SPORTLAND“, “PRINTO reklāmas ražotne“.

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri