“Valmiera”/ORDO izcīna pirmo uzvaru kopš novembra

Lasīšanas laiks: < 1 min

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa mača tika aizvadīta sešatā, trešdien “Valmiera”/ORDO izcīnīja savu pirmo uzvaru “OlyBet” Latvijas Basketbola līgā (LBL) kopš novembra.

“Valmiera”/ORDO komanda savā laukumā ar 76:74 (20:20, 10:15, 25:16, 21:23) apspēlēja “Betsafe”/”Liepāja” vienību, pārtraucot 13 zaudējumu sēriju LBL ietvaros.

Uzvarētājiem 30 punktus sameta Edmunds Elksnis, kuram bija arī sešas atlēkušās bumbas un septiņi izprovocēti pārkāpumi, kamēr ar 13 punktiem atzīmējās jaunais Ojārs Bērziņš.

Tikmēr liepājniekiem, kas, neskatoties uz sastāva palikšanu vājākam, joprojām stabili atrodas izslēgšanas turnīra zonā, ar 25 punktiem un desmit bumbām zem groziem izcēlās Mareks Jurevičus, kamēr 23 punktus guva Roberts Krastiņš.

Lielu daļu spēles vadībā atradās liepājnieki un vēl trešās ceturtdaļas beigu daļā viņi bija priekšā ar 51:50, tomēr ielaida nākamos 11 punktus. Pēdējās minūtes gan tāpat ritēja saspringti, “Betsafe”/”Liepāja” vēl vairākas reizes spējot izvirzīties vadībā, tomēr uzvaru valmieriešiem nodrošināja Bērziņš, kurš 11 sekundes pirms pamatlaika beigām trāpīja trejaci.