“Valmiera/ORDO” cīnās, bet otrajā puslaikā neiztur “VEF Rīga” spiedienu

Trešdien, 7.februārī, „Valmiera/ORDO” „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas mājas spēlē ar rezultātu 60:94 piekāpās “VEF Rīga” komandai. Ar kārtējo “double-double” šosezon mājinieku sastāvā atzīmējās Viktors Iļjins, kura kontā 16 gūtie punkti un 12 izcīnītās atlēkušās bumbas, bet produktīvs sniegums valmieriešu rindās trīs ārējās līnijas spēlētājiem. Eduards Hāzners un Edmunds Elksnis izcēlās ar, attiecīgi, 14 un 13 gūtajiem punktiem, bet Ojārs Bērziņš pievienoja 9 gūtos punktus un 7 izdarītās rezultatīvās piespēles. “Valmiera/ORDO” vienībai šajā spēlē neliela savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt viens no komandas līderiem- Jānis Kaufmanis, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO”.

Šī vakara spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, nelielā vadībā esot te vienai, te otrai komandai. Ceturtdaļas vidū vefieši pēc Kārtera tālmetiena (amerikāņu spēka uzbrucējs aizvadīja savu debijas maču rīdzinieku sastāvā) panāca četru punktu pārsvaru (15:19), bet ceturtdaļas izskaņā “karsts” bija mājinieku vienības snaiperis Hāzners, kurš īsā brīdī guva 11 punktus (tai skaitā realizējot trīs tālmetienus), ļaujot pēc desmit spēlētajām minūtēm vadībā atrasties “Valmiera/ORDO” vienībai (24:21).

Otrās ceturtdaļas ievadā Elksnis ar tālmetienu panāca laukuma saimnieku lielāko pārsvaru šovakar (27:21), savukārt rīdzinieku rindās pēc divu minūšu klusēšanas pirmā groza autors bija Misters ar sekmīgu metienu perimetrā (27:24). Vefieši vadību atguva cīņas 15 minūtes sākumā pēc Ates “lay-up” metiena (27:28), bet valmierieši līdz pirmā puslaika noslēdzošajām divām minūtēm labi “spurojās” pretī spēcīgajiem pretiniekiem, rīdziniekiem astoņu punktu pārsvaru iekrājot vien pirmā puslaika pašās beigās (33:41).

Līdz pat trešās ceturtdaļas vidum viesu handikaps jūtami nepieauga, tam turoties 8-10 punktu robežās, bet mājiniekus no labā ritma acīmredzami izsita tiem piešķirtā tehniskā piezīme mača 25 minūtē. Tajā brīdī pie rezultāta 31:40 “VEF Rīga” pārsvars viena uzbrukuma ietvaros pieauga par pieciem punktiem (31:45) un ceturtdaļas turpinājumā valmierieši tā arī neatguva pārliecību par saviem spēkiem (45:70).

Ceturtās ceturtdaļas sākumā pēc Mistera tālmetiena rīdzinieku handikaps pirmo reizi sasniedza 30 punktus (45:75), bet rezultāta starpība par labu vefiešiem līdz pat spēles beigām vairs būtiski nepieauga. Pie savas iespējas tiekot abu komandu rezervistiem (Zotovam un Zadvornijam) mačs noslēdzās ar pārliecinošu, bet nopietnā cīņā izcīnītu viesu uzvaru (60:94).

“Valmiera/ORDO” – “VEF Rīga” 60:94 (24:21, 9:20, 12:29, 15:24)

“Valmiera/ORDO”: Iļins 16 (12atl.b), Hāzners 14, Elksnis 13, Bērziņš 9 (7rez.p), Vīksne 5, Miška 3, Gersons, Hudins, Zadvornijs.

“VEF Rīga”: Misters 17, Kārters 16 (7atl.b), Ate 11, Brauns 11 (7rez.p), Helmanis 9, Gromovs 8, Vecvagars 5, Mejeris 4, Janičenoks 4, Zotovs 3, Peress 2.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218