Valmieras Ziņas

Valmierā notikusi eksplozija privātmājā, cietis vīrietis

Šorīt, 9.novembrī, plkst. 9.06 tika saņemts izsaukums uz Brīvības ielu Valmieŗā, kur, pēc sākotnējās informācijas, divstāvu ēkā noticis sprādziens, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemes reģionā Sandra Vējiņa. 

Šobrīd notikuma vietā strādā 16 Valmieras, Strenču, Smiltenes un Cēsu ugunsdzēsēji glābēji.

Notikuma aculiecinieks portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja, ka sprādziens noticis aptuveni plkst. 9.05. Bijis dzirdams spēcīgs troksnis, kā arī nodrebējušas pat visai tālu esošo māju logu rūtis. Pēc tam no mājas pacēlies melns dūmu stabs.

Kā pārliecinājāmies klātienē, sprādziena rezultātā izpostīta daļa mājas, Sprādziena rezultātā sagruvis ēkas jumts, mansarda stāvs un ēkas sienas. Atlūzas izsvaidītas pāri blakus esošajai Brīvības ielai. Tuvējo māju iedzīvotāji zināja stāstīt, ka mājā dzīvo viens pensijas vecuma vīrietis.

Pēc VUGD informācijas, notikumā cieta apmēram 79 gadus vecs vīrietis, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā pārkrāva ēkas konstrukcijas, lai pārliecinātos, ka zem drupām nav cilvēku. Kā tiek ziņots, notikuma vietā vai tās apkārtnē nav atrasti citi cietušie, un VUGD notikuma vietā darbu ir pabeidzis. Kā iespējamais eksplozijas iemesls tiek minēts gāzes noplūde no gāzes plīts vai balona.

Ka portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila, cietušais vīrietis atrodas uzņemšanas nodaļā, kur viņam tiek sniegta palīdzība.

VUGD informēja pašvaldību, kura uz notikuma vietu nosūtīs būvinspektorus, lai tie lemtu par ēkas palikušo konstrukciju drošumu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”, reģ. Nr. 40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valkas ielā 2, Strenčos. Preču piegāde Strenču pilsētā un pilsētas apkārtnē. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top! veikals STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-19

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri