Valmieras Ziņas

Valmierā notiks Ziemassvētku koncerts senioriem

Lasīšanas laiks: 2 min

26. decembrī plkst. 15.00 aicinām Valmieras novada seniorus uz kamerkora “Kaķi” Ziemassvētku koncertu Valmieras Kultūras centrā.

Par gaidāmo Ziemassvētku koncertu stāsta kamerkora “Kaķi” dalībnieks Māris Bušmanis: “Pasaule šobrīd ir savāda. Ir 2021. gada Ziemassvētku laiks. Tiek uzdoti daudzi kāpēc. Uz valstu robežām atrodas tūkstošiem patvēruma meklētāju. Pasaule sašķēlusies dažādu uzskatu piekritējos pandēmijas karā… Bet Latvijā ir, bija un būs arī sniegota ziema, par spīti atkušņiem. Zīlītes klauvējiens pie loga un runča kuplais kažoks to atgādina. Ziemas klusums un baltums, gatavošanās svētkiem ļauj uzburt sapņus, bez kuriem nevaram. Tāpat kā ticēt brīnumiem. Visneticīgākais un prātīgākais sāk domāt, kas notiek dvēselē.”

“Dabā mēness vairs nav vien vēstītājs tam, kad sēt un stādīt, kad būt uzmanīgam attiecībās ar citiem. Ziemassvētkos mēness ir viens no spoguļiem, kas rāda dabas rāmumu, apspīd bērnu draiski celtos sniegavīrus. Sniegs no ērtības traucējoša dusmu objekta pārtop zemi sedzošā villainē. Un zvaigznes mudina sapņot par ko tālu, nesasniedzamu, kas bieži vien ir tepat blakus. Ziemassvētki saaicina kopā ģimeni. Kāda nesaprašanās tiek atdota pagātnei. Dabā un cilvēkos ir miers. Kaut uz brīdi,” turpina Māris Bušmanis, sakot, “par to, kā ik gadu, būs Ingas Zirnes, Līgas Iesmiņas, Līgas Ivānes un kamerkora „Kaķi” dāvātā tikšanās mazu brīdi pirms Ziemassvētkiem. Tikšanās, kurā būs runa par to, par ko atgādināja kāds nesen jauniešu vidū noticis gadījums, kad jaunā gada vēlējumu un apņemšanās spēlē viens no dalībniekiem bija izlozējis lapiņu, uz kuras bija rakstīts: „Jaunajā gadā es pateikšu maģiskos vārdus: „Es tevi mīlu”, uz ko laimīgais ieguvējs noraidoši atbildēja: „Nē, es to neteikšu!” Kad neizpratnē tika jautāts, kāpēc, atbilde bija: „Par mīlestību nerunā. To jūt.””

Pasākuma apmeklējums Valmieras novada senioriem ir bez maksas, iepriekš saņemot personalizētu ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Tālrunis informācijai un ieejas karšu rezervācijai: 64207207. Vietu skaits ierobežots! Uz pasākumu līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, ieejas karte un derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Lūdzam uz koncertu ierasties savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot traktortehniku • Uzturēt traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • Darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • Pilnas slodzes darba laiku • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu • Pabalstu sistēmu dažādos nozīmīgos dzīves gadījumos • Bruto darba alga no EUR 1100 • Piemaksas par papildu/virsstundu un darbu svētku dienā Pieteikties līdz 2022.gada 24.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 64207300 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-24 Kontaktpersona: Valmieras Namsaimnieks Sūtīt CV uz namsaimnieks@v-nami.lv,

Mūsu partneri