Valmieras Ziņas

Valmierā notiks starptautiskais cīņu turnīrs

Lasīšanas laiks: 2 min

9. jūlijā, sestdienā, Valmierā norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls “Ghetto Games”. 10 stundu garumā pie Valmieras Olimpiskā centra notiks sacensības un šovi vairākās disciplīnās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Festivāla ietvaros notiks starptautiskais cīņu turnīrs “Ghetto Fight”. Skatītājiem būs iespēja redzēt cīņas ar sportistiem no Valmieras un visām Latvijas pilsētām. Pasākuma gaitā ir gaidāmas 12 cīņas ar cīkstoņiem no Ukrainas, Uzbekistāna, Latvijas un Lietuvas.

Organizatori uzsver, ka Valmieras cīkstoņi atšķiras ar savu stilu un čaklumu. Tādi sportisti kā Armands Tīlens “Ghetto Fight” turnīros vienmēr rāda īpašu sagatavošanās līmeni un spilgtas cīņas būrī. Šoreiz Armands piedalīsies cīņā par “Ghetto Fight” čempiona jostu.

Tradicionāli turnīrs notiks pēc “Ghetto Fight Rules” noteikumiem: jauktās cīņas mākslas, kur ir atļauti sitamie un cīņas paņēmieni.

Speciālajā astoņstūra būrī uzstāsies tādi sportisti kā Ričards Ozolas, Bogdans Oļeiniks, Bilols Abdurasulovs, Mahmuds Saifulajevs, Oskars Putāns, Ervīns Kārkliņš un daudzi citi.

„Valmiera vienmēr izcēlās ar spēcīgiem un perspektīviem cīkstoņiem. Mēs jau sen gribējām turnīru tieši šajā pilsētā, un ir pienācis tas brīdis. Būsim priecīgi redzēt katru, kurš vēlas atbalstīt vietējos cīkstoņus” – norāda “Ghetto Fight” līderis Manvels Isadžaņans.

Dalībnieku reģistrācija jau ir sākusies, savukārt skatītājiem ieeja ir bezmaksas.

„Ghetto Games” šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Plašāka informācija ir pieejama “Ghetto Games” oficiālajā mājaslapā www.ghetto.lv.

Projekts tapis sadarbībā ar Valmiera novada pašvaldību.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri