Valmieras Ziņas

Valmierā notiks seminārs uzņēmējiem par darba procesa efektivitātes uzlabošanu

28.martā Valmierā notiks seminārs uzņēmējiem par darba procesa efektivitātes paaugstināšanu, uzņēmuma darbā ieviešot modernās tehnoloģijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja AS “RIX Technologies” mārketinga vadītāja Vineta Sprugaine.

Pēc viņas teiktā, seminārā piedalīsies Valmieras un tuvāko novadu uzņēmēji, kurus interesē iespēja, izmantojot praktisku piemēru analīzi, uzzināt par darba procesa efektivitātes uzlabošanu, ieviešot uzņēmuma satura un dokumentu vadības sistēmu, kā arī, kuri vēlētos uzzināt vairāk par iespējām paplašināt savu darbību, izmantojot Elektroniskās iepirkumu sistēmas iespējas.

Kā norādīja AS “RIX Technologies” valdes locekle Eva Butāne, – tas, kādus risinājumus izmantojam darba organizēšanai, nosaka to, cik efektīvi izmantojam resursus un cik konkurētspējīgi esam tirgū. “Uzņēmējiem trūkst informācijas, praktisku piemēru un varbūt arī iedrošinājuma uzdrīkstēties kļūt digitālākiem, izmēģināt un izmantot jaunas iespējas,” viņa atzina.

Pēc V.Sprugaines teiktā, viens no semināra dalībniekiem arī saņems iespēju pus gadu bez maksas izmantot AS “RIX Technologies” izstrādāto uzņēmuma satura un dokumentu vadības risinājumu “Namejs”.

Seminārs 28.martā būs viens no trim, ko E-prasmju nedēļas ietvaros uzņēmums organizē sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru un VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri