Valmieras Ziņas

Valmierā notiks reģionālā konference par NVO attīstības iespējām

Lasīšanas laiks: < 1 min

14.maijā no plkst.10.30 līdz 17.30 viesnīcā “Wolmar” Valmierā notiks biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” rīkotā reģionālā konference “2014: atskaites punkts NVO attīstībā. Vidzemes NVO”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pasākuma organizatoru pārstāve Līga Brakovska.

Pēc viņas teiktā, konferencē varēs piedalīties ikviena Vidzemes reģiona biedrība, nodibinājums, pašvaldību iestāžu vadītāji, NVO koordinatori, kā arī uzņēmēji, kuri atbalsta pilsoniskās sabiedrības aktivitātes. Konferenču dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākajiem datiem par notikušajām izmaiņām NVO sektorā Vidzemē.

Pasākumā paredzēts diskutēt par Vidzemes reģiona NVO aktualitātēm, uzklausīt ziņojumu par izmaiņām Vidzemes NVO sektorā 2013. gadā, runāt par sabiedrības līdzdalības aktivitāšu mērījumiem, NVO monitoringa izveidi, kā arī instrumentiem Vidzemes biedrību un nodibinājumu stiprināšanai.

Konferencē uzstāsies biedrības Latvijas Pilsoniskā alianse pārstāves Inta Šimanska un Evija Caune, biedrības “Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājuma “Alūksnes Novada fonds” pārstāve Dzintra Zvejniece, Valsts kancelejas pārstāve Gunta Freimane, Alūksnes novada domes pārstāvis Aivars Fomins un biedrības “Aicinājums Tev” pārstāve Mārīte Rozentāle.

Vidzemes reģionā ir1498 organizācijas jeb 9% no NVO kopskaita Latvijā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri