Valmieras Ziņas

Valmierā notiks otrais modes blogeru pasākums

Valmierā 28.aprīlī plkst. 13.00 viesnīcā “Wolmar” notiks ekskluzīvs modes blogeru pasākums “Cheers to that glam walk at the Hotel Wolmar”, ko rīko Londonā dibināts uzņēmums “Brillante” sadarbībā ar “Vidzeme Fashion”. Šogad blogeri ne vien smelsies iedvesmu pirms „Vidzeme Fashion show”, bet arī piedalīsies tajā ne tikai kā skatītāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Fashion sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

Organizatori stāsta: „Pasākuma laikā blogeriem tiks sniegta informācija par jaunajiem Brillante Blogger Squad Latvia plāniem, kā arī saskandināsim par fantastiskajiem modes svētkiem Valmierā.”

Pasākumā piedalīsies tādi modes blogeri kā Laura Vēvere, Elīza Liepiņa, Kristīna Kristjane, Arina Orlova, Sofija Lukjanska, Santa Kudrenicka un citi. Savu darbu šī pasākuma tapšanā ir ieguldījušas arī vizāžistes – Inese Vēvere, Liene Sārte un Justīne Sambure, savukārt par matu sakārtojumu rūpēsies „Hair Lab” pārstāvji.

Katrs dalībnieks saņems dāvanas, ko būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji – “Muesli Graci”, „Coffe Pixels”, „Kinetics” un „DABBA”, kā arī baudīt dzērienus no “Ledus Vīni”, uzkodas no „Muesli Graci”, „Coffe Pixels”, „Ze Donuts” un iemūžināt lieliskos mirkļus pasākumā, kurā par dekorācijām rūpēsies Agnese Dance, savukārt Laima Dance to visu iemūžinās fotogrāfijās.

Šogad īpaša sadarbība ir izveidojusies ar dizaineri Zani Zaharovu un matu rotu dizaineri Milli Maier, tās rezultātu būs iespējams aplūkot 28.aprīlī „Vidzeme Fashion show” 2018 norises laikā.

Taču pirms modes blogeru pasākuma, jauniešiem ir iespēja pieteikties Brillante Blogger Squad Latvia meistarklasei, kur nodarbību laikā tiek mācīts un stāstīts par to, kā kļūt par blogeri. Par maija meistarklasi var interesēties rakstot uz vevere.laura@gmail.com vai sekojot jaunumiem @brillanteevents Instagram kontā un www.brillantefashionshow.co.uk

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri