Valmieras Ziņas

Valmierā notiks Nakts rogainings

Lasīšanas laiks: 2 min

Kad 24. septembra vakarā pienāks krēslas laiks, iedegsies lukturīši un piedzīvojumu meklētāji dosies orientēšanās izaicinājumā. Viņi ir komandas cilvēki, un kā komanda veiks šo uzdevumu – gan orientēšanos apvidū, gan orientēšanos zināšanās par Valmieru, tās notikumiem, cilvēkiem. Vai vēlies būt starp viņiem? Piesakies līdz 21.septembra plkst.8.00 šeit. Dalība ir bez maksas.

Dalībniekiem būs iespēja startēt trīs dažādās distancēs pilsētvidē un tuvējās apkārtnes mežos: Latvijas orientēšanās nakts 3 stundu rogainings saskaņā ar Latvijas Orientēšanās federācijas apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem; 1,5 stundu “Val-mierīgā garā” rogainings vai 2 stundu velo-orientēšanās distance “Velo-rogainis”, šajās divās distancēs orientēšanās tiks apvienota ar erudīcijas uzdevumiem, aicinot Valmieru iepazīt neierastā gaismā.

Valmieras nakts rogainingā gaidītas komandas divu līdz piecu cilvēku sastāvā, kur vismaz viens dalībnieks ir pilngadīgs. Piedalīties aicinātas ģimenes, darba kolektīvi, draugu kompānijas un ikviens, kurš piektdienas vakaru vēlas pavadīt aktīvi un pozitīvā kompānijā, startējot sev piemērotākajā grupā- OPEN, Sieviešu grupa, Ģimenes grupa, veterānu grupa- Latvijas orientēšanās nakts 3 stundu rogainingā, vai kādā no distancēm: “Val-mierīgā garā” vai “Velo-rogainis”.

Komandai nepieciešams uzlādēts mobilais telefons vai planšetdators ar bateriju, kas spēj darboties aktīvā režīmā visu sacensību kontrollaiku. Atzīmēšanās notiek mobilajā aplikācijā Qrenteerings, kad komanda sasniedz izvēlēto kontrolpunktu un nolasa tur esošo QR kodu. Aplikācija pieejama Google Play un Apple App Store.

Sacensību dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, jo sacensības notiks diennakts tumšajā laikā.

Piedzīvojums 24. septembrī sāksies un noslēgsies pie Jāņa Daliņa stadiona:

  • No plkst.18.30 – reģistrācija un karšu saņemšana;
  • 19.45 – instruktāža;
  • 20.00 – starts Latvijas orientēšanās nakts 3 stundu rogainingam;
  • 20.00 – starts “Val-mierīgā garā” un “Velo-rogainis” distancēm.

Savukārt finišs “Val-mierīgā garā” distancei gaidāms plkst.21.30, “Velo-rogainis” – plkst.22.00, bet Latvijas orientēšanās nakts 3 stundu rogaininga finišs – plkst.23.00.

Katrā grupā tiks apbalvoti 1.–3.vietu ieguvēji, kā arī var tikt piešķirtas īpašās balvas. Apbalvošana notiks 15–30 minūtes pēc attiecīgās dalībnieku grupas kontrollaika beigām.

Ar Valmieras nakts rogaininga 2021 nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Latvijas Orientēšanās nakts 14 pilsētās, tostarp Valmierā, notiks Eiropas Sporta nedēļas laikā.

Aicinām ievērot distancēšanos, rūpējoties par savu un līdzcilvēku drošību.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta” un Latvijas Sporta federācijas padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem. Sacensību galvenais sponsors ir veikalu tīkls “MAXIMA”.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri