Valmieras Ziņas

Valmierā notiks muzikāls pikniks “Izsalkušās ģitāras”

Šo piektdien, 19. jūlijā, pulksten 17.00 Jauniešu mājā “Ceplis” notiks muzikāls pikniks “Izsalkušās ģitāras”! Iecere – labi pavadīt vakaru ārā, savstarpēji labāk iepazīties ar mūzikas un dziedāšanas palīdzību! Ikviens var piedalīties, nākot ar mazu groziņu vai ģitāru, ukuleli, un baudīt atmosfēru, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada fonds.

Pasākuma iecere radās vācu brīvprātīgajai Hannai, kura pamanījusi, ka Valmierā daudz jauniešu prot un vēlas spēlēt ģitāru, taču trūkst vides, kur ļauties radošajai izpausmei. “Izsalkušās ģitāras” aicina kopā interesentus, dodot iespēju iepazīties, un kopīgi uzspēlēt, neatkarīgi no prasmēm un zināšanu daudzuma.

Tajā pašā laikā aicināti cilvēki, kuri vēlētos paši apgūt instrumenta spēles pamatus, kuriem patīk būt neformālā gaisotnē un ieslīgt mūzikas skaņās vai labprāt uzdziedāt kopā ar citiem. Šī ir iespēja visiem satikties un izpriecāties!

Trūkstošais elements, lai pasākums būtu pilnībā izdevies, ir ēdiens, tāpēc ikviens, kurš vēlas, var atnest groziņu vai savu iecienītāko našķi, lai varētu izveidot kopīgu piknika galdu, kas paredzēts katram! Mūzika būs, ēdiens būs, tad pasākumā būs viss nepieciešamais, lai var atgulties uz segas un ļauties īsteni vasarīgai atpūtai.

“Izsalkušās ģitāras” ir “Erasmus+” brīvprātīgo, kuri pašlaik dzīvo Valmierā, organizēts pasākums. Tas sāksies pulksten 17.00, Jauniešu mājas “Ceplis” iekšpagalmā, Garā ielā 10. Vairāk informāciju meklē “Facebook” lapā “Izsalkušās ģitāras”. Kontaktpersona: Hanna, tālrunis 27322771, e-pasts: hannahlienenkaemper@gmail.com.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri