Valmieras Ziņas

Valmierā notiks hokejistu vecāku asambleja

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 26. aprīlī, plkst. 18.30 Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas Hokeja federācijas (LHF) un Valmieras Hokeja kluba kopīgi rīkotā hokejistu vecāku asambleja.

Vecāku asambleja tiek rīkota ar mērķi sekmēt diskusiju starp LHF un vecākiem par profesionālu bērnu sportisko sagatavošanu un iztirzāt būtiskos jautājumus, lai veicinātu spēcīgas un konkurētspējīgas hokeja sistēmas attīstību ilgtermiņā.

Vecāku asamblejā piedalīsies vairāki jomas speciālisti – LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, Latvijas izlases treneris Artis Ābols un fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis. 

Dienas kārtībā paredzēts:

1.  Latvijas Hokeja Federācijas prezentācija par organizācijas mērķiem, uzdevumiem un sadarbību ar vecākiem.

– LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols;

– Latvijas hokeja izlases treneris Artis Ābols.

2. Latvijas Nacionālās izlases fiziskās sagatavotības trenera Ērika Visocka prezentācija par Vispārējās fiziskās sagatavotības nozīmību sportistu attīstībā.

3. Pirmās Medicīniskās palīdzības pamati un rīcība nestandarta situācijās;

4. Bērnu- jauno hokejistu psiholoģija, attīstības posmi, treneru un vecāku sadarbības modelis;

5. Vecāku padomes prezentācija par darbības mērķiem un uzdevumiem.

Lai pieteiktos Vecāku asamblejai, lūgums sūtīt pieteikumu uz epastu: vhk@inbox.lv. Pieteikumā lūgums norādīt vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.       

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri