Valmieras Ziņas

Valmierā notiks diskusija par darba un privātās dzīves salāgošanu

10.maijā no plkst. 18.00 līdz 20.00 Vidzemes augstskolā (Valmierā, Cēsu ielā 4), C309. auditorijā, notiks diskusija “Darba un privātās dzīves saskaņošana”. Diskusiju rīko Brīvības un Solidaritātes fonds ar Fridriha Eberta fonda atbalstu.

Kā apvienot darbu un privāto dzīvi? Šis jautājums kļūst arvien svarīgāks kā Latvijā, tā visā Eiropas Savienībā. Darba un privātās dzīves apvienošanas politika ir cieši saistīta kā ar dzimumu līdztiesības nodrošināšanu, tā arī sociālās nevienlīdzības mazināšanu.

Brīvības un Solidaritātes fonda un Fridriha Eberta fonda rīkotās diskusijas mērķis būs konstatēt valsts politikas pilnveidošanas nepieciešamību un iespējamos virzienus, lai nodrošinātu veiksmīgu darba un privātās dzīves apvienošanas iespējamību, kā arī apzināt darba devēju, darba ņēmēju un arodbiedrību lomu labās prakses attīstīšanā.

Diskusijā tiks aplūkotas šādas tēmas:

  • Valsts politika darba un privātās dzīves saskaņošanas jautājumos;
  • Fleksibilitāte darba un darba laika organizēšanā;
  • Pirmskolas vecuma bērnu uzraudzības un izglītības iestādes, vecāku atvaļinājumi un pabalsti;
  • Dzimuma līdztiesības aspekti darba un privātās dzīves saskaņošanā;
  • Darba devēju, darba ņēmēju un arodbiedrību loma labās prakses attīstīšanā darba un privātās dzīves apvienošanai;
  • Darba un privātās dzīves saskaņošana kā viens no sociālās izstumtības un sociālās nevienlīdzības mazināšanas instrumentiem;
  • Politikas un prakses pilnveidošanas iespējas.

Par darba un privātās dzīves līdzsvarošanu diskutēs Iveta Baltiņa, Labklājības ministrijas projekta vadītāja, Sanita Birkenfelde, Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienības pārstāve, Eduards Filippovs, Latvijas Biznesa savienības valdes priekšsēdētājs. Sarunu vadīs Inga Liepa–Meiere.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri