Valmieras Ziņas

Valmierā notiks diskusija par darba un privātās dzīves salāgošanu

10.maijā no plkst. 18.00 līdz 20.00 Vidzemes augstskolā (Valmierā, Cēsu ielā 4), C309. auditorijā, notiks diskusija “Darba un privātās dzīves saskaņošana”. Diskusiju rīko Brīvības un Solidaritātes fonds ar Fridriha Eberta fonda atbalstu.

Kā apvienot darbu un privāto dzīvi? Šis jautājums kļūst arvien svarīgāks kā Latvijā, tā visā Eiropas Savienībā. Darba un privātās dzīves apvienošanas politika ir cieši saistīta kā ar dzimumu līdztiesības nodrošināšanu, tā arī sociālās nevienlīdzības mazināšanu.

Brīvības un Solidaritātes fonda un Fridriha Eberta fonda rīkotās diskusijas mērķis būs konstatēt valsts politikas pilnveidošanas nepieciešamību un iespējamos virzienus, lai nodrošinātu veiksmīgu darba un privātās dzīves apvienošanas iespējamību, kā arī apzināt darba devēju, darba ņēmēju un arodbiedrību lomu labās prakses attīstīšanā.

Diskusijā tiks aplūkotas šādas tēmas:

  • Valsts politika darba un privātās dzīves saskaņošanas jautājumos;
  • Fleksibilitāte darba un darba laika organizēšanā;
  • Pirmskolas vecuma bērnu uzraudzības un izglītības iestādes, vecāku atvaļinājumi un pabalsti;
  • Dzimuma līdztiesības aspekti darba un privātās dzīves saskaņošanā;
  • Darba devēju, darba ņēmēju un arodbiedrību loma labās prakses attīstīšanā darba un privātās dzīves apvienošanai;
  • Darba un privātās dzīves saskaņošana kā viens no sociālās izstumtības un sociālās nevienlīdzības mazināšanas instrumentiem;
  • Politikas un prakses pilnveidošanas iespējas.

Par darba un privātās dzīves līdzsvarošanu diskutēs Iveta Baltiņa, Labklājības ministrijas projekta vadītāja, Sanita Birkenfelde, Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienības pārstāve, Eduards Filippovs, Latvijas Biznesa savienības valdes priekšsēdētājs. Sarunu vadīs Inga Liepa–Meiere.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri