Valmieras Ziņas

Valmierā noskaidroti Latvijas čempioni badmintonā U13, U17, U21

Lasīšanas laiks: 4 min

25. un 26.septembrī, Valmierā, piedaloties 84 badmintonistiem no Liepājas, Ventspils, Talsiem, Jelgavas, Ķekavas, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valkas, Valmieras un Rīgas, notika Latvijas čempionāts badmintonā U13, U17, U21 vecuma grupās, kopā noskaidrojot 24 Latvijas čempionus zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs.

Valmierā aizsākās Latvijas čempionātu maratons vairāku nedēļu garumā – jau pēc nedēļas, 2. un 3.oktobrī Talsos notiks Latvijas čempionāts U11, U15, U19 vecuma grupās, bet 9. un 10.oktobrī turpat Talsos notiks arī Latvijas čempionāts pieaugušajiem. 6. un 7.novembrī ieplānots arī Latvijas čempionāts senioriem.

Baložos dzīvojošais RSP/RBS kluba pārstāvis Regnārs Bajārs bija vienīgais, kuram izdevās izcīnīt visas trīs iespējamās medaļas, tādējādi kļūstot par absolūtu čempionu. Viņš uzvarēja U13 zēnu vienspēles, U13 zēnu dubultspēlēs kopā ar brāli Oskaru Bajāru, un kopā ar kluba biedri Madaru Gauri uzvarēja arī jauktajās dubultspēlēs. Madara Gaure izcīnīja arī 1.vietu U13 meiteņu vienspēlēs. U13 meiteņu dubultspēlēs 1.vietu izcīnīja Siguldas pāris Leila Anna Siliņa & Agate Štamere.

U17 vecuma grupā divas zelta medaļas izcīnīja Edžus Meirāns, uzvarot gan zēnu dubultspēlēs kopā ar Rolandu Bratčikovu, gan arī jauktajās dubultspēlēs kopā ar Diānu Bespalovu. Tāpat divas zelta medaļas izcīnīja arī Anna Kupča, uzvarot gan meiteņu vienspēlēs, gan arī meiteņu dubultspēlēs kopā ar Arīnu Babri. Zēnu vienspēlēs zelta medaļas izcīnīja Toms Sala.

Pirmo reizi Latvijas čempionāts badmintonā U21

Šogad pirmo reizi notika Latvijas čempionāts U21 vecuma grupā, šādi kompensējot par 2020.gadā nenotikušo Latvijas čempionātu U19 vecuma grupā. “U21 vecuma grupā sākotnēji cerējām uz lielāku spēlētāju atsaucību, taču daudzi atrunājās ar treniņu trūkumu, tāpat daudzi arī nav vakcinēti un nevēlējās papildus tērēties, jo bezmaksas Covid-19 teksti ir tikai nepilngadīgajiem. Galvenais, ka visās disciplīnās ir pietiekošs dalībnieku skaits, lai varētu sarīkot Latvijas čempionātu U21,” precizē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Par U21 esam diskutējuši arī iepriekš. Ne visi U19 juniori ir gatavi tūlītēji ielēkt pieaugušo apritē. Uzsākot studijas, daudzi jaunieši pamet treniņus. U21 čempionāts varētu būt ka motivācija “aizķerties”, tas varētu būt kā starpposms junioru integrācijai pieaugušo apritē,” skaidro Kristians Rozenvalds.

Pasaules un Eiropas jauniešu un junioru čempionāti notiek tikai līdz U19 vecumam, taču daudzviet pasaulē notiek nacionālie čempionāti ne tikai U21, bet arī U23 vecuma grupā.

Pirmajā U21 Latvijas čempionātā divas zelta medaļas izcīnīja Roberts Renārs Miščenko, uzvarot gan vīriešu vienspēlēs, gan vīriešu dubultspēlēs kopā ar Mārtiņu Danielu Ķirkumu. Sieviešu vienspēlēs 1.vietā šī brīža Latvijas sieviešu reitinga līdere Diāna Stognija. Sieviešu dubultspēles 1.vietā Amanda Azarova & Arta Priedniece, bet jauktajās dubultspēlēs 1.vietu izcīnīja Oskars Saulītis & Eiprila Briede.

Spēlētāju skaita samazinājums Covid-19 dēļ

Pieteikumu skaits šogad bija salīdzinoši neliels, atšķirībā no 2020.gada septembra, kad Talsos uz Latvijas čempionātu U11-U17 vecuma grupās izdevās sapulcināt 141 dalībnieku. Samazinājums ir izskaidrojams ar to, ka sezonas garumā pilnvērtīgi trenēties varēja tikai Latvijas izlašu dalībnieki.

“Šis ir laiks, kad mums vairāk ir jāfokusējas uz to, ko varam saglabāt un attīstīt, nevis to, ko esam zaudējuši ne savas vainas dēļ. Ir jāpriecājas par ikkatru spēlētāju, treneri un klubu, kas būs pārstāvēts Valmierā, jo tas ir iedrošinājums turpināt trenēties, nezaudēt ticību,” atklājot Latvijas čempionātu pēc kopīgi nodziedātās Latvijas valsts himnas teica Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Covid-19 epidemioloģiskā drošība

Latvijas čempionāta norises vietā varēja atrasties tikai personas ar kontroles aproci, kuru uz vietas izsniedza spēlētājiem, treneriem un tiesnešiem, kas uzrādīja Covid-19 sertifikātu par vakcināciju, izslimošanu vai testēšanu, kā arī aizpildījuši e-formu “Apliecinājums par atbilstību Epidemioloģiskās drošības prasībām”.

Skatītāji zālē atrasties nevarēja, bet vecākiem, kas ļoti vēlējās būt kopā ar saviem bērniem, bija iespēja akreditēties kā tiesnešiem, līdzi ņemot atbilstošu apģērbu un vismaz pusi no sporta zālē pavadītā laika darbojoties kā tiesnešiem.

Katrai komandai bija ierādīta bāzēšanās vieta, jo saskaņā ar LR MK noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, vienas komandas sportisti vai treneri fiziski nekontaktējas ar citu komandu dalībniekiem, izņemot spēles norises laikā.

Tāpat dalībniekiem bija jāievēro 2 metru distance, kā arī jālieto sejas maskas, izņemot spēles norises laikā.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Rīgas ielā,vai pieteikties WhatsApp +371 22307468. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 22307468 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums Valmierā, SIA VALPRO, aicina darbā: Pārdošanas asistentu/-i (uz noteiktu laiku) Galvenie pienākumi: Klientu pasūtījumu apstrāde Informācijas un dokumentācijas apstrāde un uzturēšana Ikdienas atbalsts pārdošanas komandai Sagaidām kandidātu ar: interesi par pārdošanas un ražošanas procesiem labām angļu valodas zināšanām/ vēlamas krievu valodas zināšanas labām datorlietošanas prasmēm (MS Office) vēlama augstākā izglītība atbilstošā jomā vēlama augstākā izglītība vai atbilstošas specialitātes pēdējā kursa students pieredzi pārdošanā un tehniskas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību loģisko domāšanu, analītiskām spējām un prasmi strādāt ar lielu informācijas apjomu precizitāti, atbildību un iniciatīvu darbā aktīvu, komunikablu ,uz sadarbību un rezultātu orientētu personību Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt profesionālu pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 900 mēnesī Dažādus papildu labumus un bonusus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64207235. Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. 91% saražoto produktu piedāvājam vairāk kā 30 valstīs. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-01 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese:Alejas iela 12A,Valmiermuiža,Valmieras pag.

Aicina darbā IT PROJEKTU VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: apzināt un dokumentēt informācijas sistēmu lietotāju prasības izstrādāt datu analīzes sistēmas modeli, veikt tā ieviešanu un uzturēšanu veikt atskaišu prasību izzināšanu, analīzi un izstrādi, pārskatu veidošanu un datu modelēšanu, tehniskās dokumentācijas izstrādi ieviest esošo informācijas sistēmu uzlabojumus (sadarbībā ar iekšējiem/ārējiem partneriem) pārstāvēt uzņēmuma intereses grāmatvedības uzskaites sistēmas jaunas versijas izstrādē, veikt lietotāju prasību apzināšanu un koordinēt sadarbību ar izstrādātāju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: izglītību IT vai finanšu jomā un pieredzi līdzvērtīgu projektu izstrādē pieredzi darbā ar Microsoft Power BI vai līdzvērtīgu risinājumu izstrādi Microsoft piedāvāto tehnoloģiju un pakalpojumu pārzināšana un pielietošana teicamas zināšanas datu bāzu tehnoloģijās, vēlams SQL vēlamas zināšanas datu izgūšanā no Microsoft Dynamics NAV un Horizon analītisku domāšanu un spēju proaktīvi risināt problēmsituācijas labas sadarbības un komunikācijas prasmes ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas precizitāti un augstu atbildības sajūtu prasmi efektīvi apgūt jaunas tehnoloģijas spēju efektīvi strādāt gan individuāli, gan komandā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1550 EUR (bruto) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „IT projektu vadītājs” līdz š.g. 12. jūlijam (ieskaitot) iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-12 Kontaktpersona: CV un piet. vēstuli ar vakances norādi sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri