Valmieras Ziņas

Valmierā norisināsies Latvian Voices a cappella festivāls

Latvian Voices sadarbībā ar Valmieras pilsētu aicina apmeklēt ikgadējos a cappella mūzikas svētkus. Šogad festivāls norisināsies vienu dienu, un tā ietvaros klausītājiem būs iespējams apmeklēt Latvian Voices un koncerta īpašā viesa Jāņa Strazdiņa “a cappella” mūzikas koncertu, savukārt pašmāju vokālajām grupām un a cappella mūzikas interesentiem visas dienas garumā notiks izglītojošas, praktiskas meistarklases, kuras tiešraidē varēs vērot festivāla Facebook lapā.

Saistībā ar Covid-19 izplatību, festivāla programma šogad būs saīsināta un plānotā ārzemju viesu, The Swingles (Lielbritānija), Quintense un Daniel Barke (Vācija), uzstāšanās pārcelta uz nākamā gada festivālu.

Vokālā grupa “Latvian Voices” ansambļu meistarklases rīko jau ceturto gadu. Šogad tās pirmo reizi tiks translētas interneta tiešraidē ar mērķi “a cappella” svētkus sarūpēt ne tikai meistarklašu dalībniekiem klātienē, bet arī Latvijas un ārzemju klausītājiem tiešsaistē.

Koncerts notiks 1. augustā plkst. 21.00 pie Dzirnavu ezeriņa (G. Apiņa māju kvartāls), ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu. Aicinām līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Pasākuma ilgums: 1 stunda. Ieeja bez maksas.

Plašāka informācija par festivālu mājaslapā: https://www.latvianvoicesfestival.lv/

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri