Valmieras Ziņas

Valmierā norisinās diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Valmieras Jauniešu dome rīko trīs diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas” un vakar, 9. maijā, norisinājās jau otrais diskusiju cikls.

Ir svarīgi pievērst jauniešu uzmanību Eiropas Parlamenta vēlēšanām un Valmieras jauniešiem ir dota iespēja iesaistīties sarunās ar deputātu kandidātiem, un uzdot viņiem sev interesējošus jautājumus. Diskusijai turpinoties neformālā gaisotnē, tika spēlēta spēle “BALSOT vai BASTOT”, kuras ietvaros varēja gan parunāties par dažādiem jautājumiem, kas ir saistīti ar Eiropas Savienību, gan uzzināt dažādus faktus.  

Šajā diskusijā piedalījās deputātu kandidāti no divām partijām. “Latvijas nacionālistus” pārstāvēja Uldis Kurvītis un Anna Romanova, savukārt “Atmodu” pārstāvēja Gints Gābers. Bija ieradušies arī jaunieši, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, tas nozīmē, ka vēl viņi nevarēs balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās, tomēr jau laikus vēlas izglītoties, lai nākotnē varētu veikt savas vēlēšanu izvēles atbildīgi.

Aleksandrs Rusaks, Valmieras jauniešu domes ārlietu speciālists komentē:

“Šāda veida pasākums tiek rīkots, lai iedrošinātu jauniešus vēlēt ne tikai pašvaldības vai Saeimas vēlēšanās, bet arī veikt savas izvēles un balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Diskusijā ir iespējams saprast, kas ir tās vērtības, ko katra no partijām var piedāvāt jauniešiem.”

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri