Valmieras Ziņas

Valmierā norisinās diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Valmieras Jauniešu dome rīko trīs diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas” un vakar, 9. maijā, norisinājās jau otrais diskusiju cikls.

Ir svarīgi pievērst jauniešu uzmanību Eiropas Parlamenta vēlēšanām un Valmieras jauniešiem ir dota iespēja iesaistīties sarunās ar deputātu kandidātiem, un uzdot viņiem sev interesējošus jautājumus. Diskusijai turpinoties neformālā gaisotnē, tika spēlēta spēle “BALSOT vai BASTOT”, kuras ietvaros varēja gan parunāties par dažādiem jautājumiem, kas ir saistīti ar Eiropas Savienību, gan uzzināt dažādus faktus.  

Šajā diskusijā piedalījās deputātu kandidāti no divām partijām. “Latvijas nacionālistus” pārstāvēja Uldis Kurvītis un Anna Romanova, savukārt “Atmodu” pārstāvēja Gints Gābers. Bija ieradušies arī jaunieši, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, tas nozīmē, ka vēl viņi nevarēs balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās, tomēr jau laikus vēlas izglītoties, lai nākotnē varētu veikt savas vēlēšanu izvēles atbildīgi.

Aleksandrs Rusaks, Valmieras jauniešu domes ārlietu speciālists komentē:

“Šāda veida pasākums tiek rīkots, lai iedrošinātu jauniešus vēlēt ne tikai pašvaldības vai Saeimas vēlēšanās, bet arī veikt savas izvēles un balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Diskusijā ir iespējams saprast, kas ir tās vērtības, ko katra no partijām var piedāvāt jauniešiem.”

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri