Valmieras Ziņas

Valmierā norisinās diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Valmieras Jauniešu dome rīko trīs diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas” un vakar, 9. maijā, norisinājās jau otrais diskusiju cikls.

Ir svarīgi pievērst jauniešu uzmanību Eiropas Parlamenta vēlēšanām un Valmieras jauniešiem ir dota iespēja iesaistīties sarunās ar deputātu kandidātiem, un uzdot viņiem sev interesējošus jautājumus. Diskusijai turpinoties neformālā gaisotnē, tika spēlēta spēle “BALSOT vai BASTOT”, kuras ietvaros varēja gan parunāties par dažādiem jautājumiem, kas ir saistīti ar Eiropas Savienību, gan uzzināt dažādus faktus.  

Šajā diskusijā piedalījās deputātu kandidāti no divām partijām. “Latvijas nacionālistus” pārstāvēja Uldis Kurvītis un Anna Romanova, savukārt “Atmodu” pārstāvēja Gints Gābers. Bija ieradušies arī jaunieši, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, tas nozīmē, ka vēl viņi nevarēs balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās, tomēr jau laikus vēlas izglītoties, lai nākotnē varētu veikt savas vēlēšanu izvēles atbildīgi.

Aleksandrs Rusaks, Valmieras jauniešu domes ārlietu speciālists komentē:

“Šāda veida pasākums tiek rīkots, lai iedrošinātu jauniešus vēlēt ne tikai pašvaldības vai Saeimas vēlēšanās, bet arī veikt savas izvēles un balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Diskusijā ir iespējams saprast, kas ir tās vērtības, ko katra no partijām var piedāvāt jauniešiem.”

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri