Valmieras Ziņas

Valmierā norisinājies otrais “Ziedotāju aplis”

Lasīšanas laiks: 2 min

Pēc Valmieras novada fonda iniciatīvas ceturtdien, 4.aprīlī, kafejnīcā „Jauna saule” otro reizi notika „Ziedotāju aplis”. Tāpat kā pirmajā reizē, arī šoreiz pasākumu ar veselīga humora devu vadīja Uģis Melders, bet pasākumu ar muzikālu priekšnesumu iesāka Renārs Veličko. Ar video starpniecību tika parādīts, kā dzīvē realizējušies pirmā “Ziedotāju apļa” projekti. Starp ziedotājiem bija gan tādi, kas piedalījās pirmoreiz, gan cilvēki ar iepriekšējo pieredzi, bija arī ciemiņi no Balviem un Alūksnes. Viņiem visiem bija jāizvērtē, cik lielu summu un kuram projektam vēlas ziedot: vokālajai studijai “Smaidiņi”, sporta biedrībai “Straume” vai biedrībai “Katapulta”.

Pirmā savu projektu prezentēja vokālās studijas “Smaidiņi” vadītāja Iluta Dundere. Viņa uzskata, ka bērniem un jauniešiem dažādos konkursos un koncertos ir problēmas ar repertuāru, dziesmas bieži atkārtojas, tāpēc viņas mērķis ir izdot disku ar 10 oriģinālām dziesmām un fonogrammām, sniedzot savu pienesumu latviešu mūzikas jaunradei.

Sporta biedrības “Straume” projektu aizstāvēja Krišs Ozols. Viņu mērķis ir uzstādīt CrossFit brīvdabas trenažieri pie Kazu krācēm, lai cilvēki varētu veikt fiziskās aktivitātes nevis piesvīdušās sporta zālēs, bet svaigā gaisā un skaistā vietā – netālu no airēšanas sporta bāzes.

Biedrības “Katapulta” projekta piedāvājums bija ļoti plašs un daudzveidīgs: stāstu un ģimeņu vakari, mūzikas instrumentu un svešvalodu apguve, pārgājieni utt. Mārča Bogdanova izloloto ideju pasākumā prezentēja Māris Pēterhens-Pētersons.

Kad visi trīs pārstāvji savu darbiņu bija paveikuši, viņus pieklājīgi izraidīja no zāles, bet ar īsu runu priekšā tika aicināti projektu vēstneši, kuri pirmie veica ziedojumu, argumentēja, kāpēc viņi ir noticējuši konkrētajam projektam un kāpēc tas būtu jāatbalsta arī citiem. Kā smējās pasākuma vadītājs Uģis Melders, vēstniekiem šoreiz direktoru diena, jo “Smaidiņu” projektu azartiski aizstāvēja Pārgaujas sākumskolas direktors Viktors Litaunieks, bet “Katapultas” vēstniece bija tikpat enerģiskā Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba. Sporta biedrības “Straume” vēstnieks Kaspars Tensons ir pārcēlies no Siguldas uz Rubeni, gatavs iesaistīties ne tikai CrossFit aktivitātēs, bet jau pūš baritona saksofonu arī “Signālā”.

Tad sākās solīšanas sesija. Cēlās rokas, tika nosauktas dažādas summas – 5, 10, 20, 50, 100 eiro… Daži ziedotāji to darīja arī neklātienē, sūtot īsziņas. Ziedojumu solīšana notika divos raundos, līdz apstājās pie trīs vienādiem diagrammas stabiņiem ar summu 1100 eiro, taču pēdējā brīdī “Smaidiņiem” tika piemesti klāt vēl 25 eiro.

Jāteic, ka pirmajā “Ziedotāju aplī” 2017.gada 7.decembrī ziedojumi bija dāsnāki – 5731 eiro, šoreiz – 3325 eiro. Kā veiksies ar šo projektu realizāciju, rādīs nākotne.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz noteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldē SPECIĀLISTU/-I VISPĀRĒJĀS IZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOS Ja Tev ir vēlme:   • pārraudzīt un analizēt pedagoģiskā procesa organizāciju vispārējās izglītības iestādēs; • sniegt atbalstu vispārējās izglītības iestāžu pedagoģiskā procesa nodrošināšanai; • uzraudzīt Pašvaldības kompensāciju piešķiršanu par pakalpojumu, kuru bērns saņem pie privātā bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēja vai privātajā pirmsskolas izglītības iestādē; • plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti, sniegt priekšlikumus tās uzlabošanai; • izveidot un uzturēt izglītības kvalitātes datu monitoringa sistēmu; • nodrošināt izglītības kvalitātes monitoringu izglītības iestādēs; un ja Tev ir: • otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; • darba pieredze pedagoģijā ne mazāk kā trīs gadi; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; • izpratne un pieredze jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas un publiskās uzstāšanās prasmes, radošums, pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus, spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā un sasniegt mērķus; • teicamas datorlietošanas prasmes; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; • stabilu atalgojumu (10.mēnešalgu grupa no 1015 EUR līdz 1135 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Speciālists/e vispārējās izglītības jautājumos amatam” līdz 2021.gada 13.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: IZGLĪTĪBAS DARBA SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-13

Mūsu partneri