Valmieras Ziņas

Valmierā norisinājies otrais “Ziedotāju aplis”

Pēc Valmieras novada fonda iniciatīvas ceturtdien, 4.aprīlī, kafejnīcā „Jauna saule” otro reizi notika „Ziedotāju aplis”. Tāpat kā pirmajā reizē, arī šoreiz pasākumu ar veselīga humora devu vadīja Uģis Melders, bet pasākumu ar muzikālu priekšnesumu iesāka Renārs Veličko. Ar video starpniecību tika parādīts, kā dzīvē realizējušies pirmā “Ziedotāju apļa” projekti. Starp ziedotājiem bija gan tādi, kas piedalījās pirmoreiz, gan cilvēki ar iepriekšējo pieredzi, bija arī ciemiņi no Balviem un Alūksnes. Viņiem visiem bija jāizvērtē, cik lielu summu un kuram projektam vēlas ziedot: vokālajai studijai “Smaidiņi”, sporta biedrībai “Straume” vai biedrībai “Katapulta”.

Pirmā savu projektu prezentēja vokālās studijas “Smaidiņi” vadītāja Iluta Dundere. Viņa uzskata, ka bērniem un jauniešiem dažādos konkursos un koncertos ir problēmas ar repertuāru, dziesmas bieži atkārtojas, tāpēc viņas mērķis ir izdot disku ar 10 oriģinālām dziesmām un fonogrammām, sniedzot savu pienesumu latviešu mūzikas jaunradei.

Sporta biedrības “Straume” projektu aizstāvēja Krišs Ozols. Viņu mērķis ir uzstādīt CrossFit brīvdabas trenažieri pie Kazu krācēm, lai cilvēki varētu veikt fiziskās aktivitātes nevis piesvīdušās sporta zālēs, bet svaigā gaisā un skaistā vietā – netālu no airēšanas sporta bāzes.

Biedrības “Katapulta” projekta piedāvājums bija ļoti plašs un daudzveidīgs: stāstu un ģimeņu vakari, mūzikas instrumentu un svešvalodu apguve, pārgājieni utt. Mārča Bogdanova izloloto ideju pasākumā prezentēja Māris Pēterhens-Pētersons.

Kad visi trīs pārstāvji savu darbiņu bija paveikuši, viņus pieklājīgi izraidīja no zāles, bet ar īsu runu priekšā tika aicināti projektu vēstneši, kuri pirmie veica ziedojumu, argumentēja, kāpēc viņi ir noticējuši konkrētajam projektam un kāpēc tas būtu jāatbalsta arī citiem. Kā smējās pasākuma vadītājs Uģis Melders, vēstniekiem šoreiz direktoru diena, jo “Smaidiņu” projektu azartiski aizstāvēja Pārgaujas sākumskolas direktors Viktors Litaunieks, bet “Katapultas” vēstniece bija tikpat enerģiskā Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba. Sporta biedrības “Straume” vēstnieks Kaspars Tensons ir pārcēlies no Siguldas uz Rubeni, gatavs iesaistīties ne tikai CrossFit aktivitātēs, bet jau pūš baritona saksofonu arī “Signālā”.

Tad sākās solīšanas sesija. Cēlās rokas, tika nosauktas dažādas summas – 5, 10, 20, 50, 100 eiro… Daži ziedotāji to darīja arī neklātienē, sūtot īsziņas. Ziedojumu solīšana notika divos raundos, līdz apstājās pie trīs vienādiem diagrammas stabiņiem ar summu 1100 eiro, taču pēdējā brīdī “Smaidiņiem” tika piemesti klāt vēl 25 eiro.

Jāteic, ka pirmajā “Ziedotāju aplī” 2017.gada 7.decembrī ziedojumi bija dāsnāki – 5731 eiro, šoreiz – 3325 eiro. Kā veiksies ar šo projektu realizāciju, rādīs nākotne.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri