Valmieras Ziņas

Valmierā norisinājies otrais “Ziedotāju aplis”

Pēc Valmieras novada fonda iniciatīvas ceturtdien, 4.aprīlī, kafejnīcā „Jauna saule” otro reizi notika „Ziedotāju aplis”. Tāpat kā pirmajā reizē, arī šoreiz pasākumu ar veselīga humora devu vadīja Uģis Melders, bet pasākumu ar muzikālu priekšnesumu iesāka Renārs Veličko. Ar video starpniecību tika parādīts, kā dzīvē realizējušies pirmā “Ziedotāju apļa” projekti. Starp ziedotājiem bija gan tādi, kas piedalījās pirmoreiz, gan cilvēki ar iepriekšējo pieredzi, bija arī ciemiņi no Balviem un Alūksnes. Viņiem visiem bija jāizvērtē, cik lielu summu un kuram projektam vēlas ziedot: vokālajai studijai “Smaidiņi”, sporta biedrībai “Straume” vai biedrībai “Katapulta”.

Pirmā savu projektu prezentēja vokālās studijas “Smaidiņi” vadītāja Iluta Dundere. Viņa uzskata, ka bērniem un jauniešiem dažādos konkursos un koncertos ir problēmas ar repertuāru, dziesmas bieži atkārtojas, tāpēc viņas mērķis ir izdot disku ar 10 oriģinālām dziesmām un fonogrammām, sniedzot savu pienesumu latviešu mūzikas jaunradei.

Sporta biedrības “Straume” projektu aizstāvēja Krišs Ozols. Viņu mērķis ir uzstādīt CrossFit brīvdabas trenažieri pie Kazu krācēm, lai cilvēki varētu veikt fiziskās aktivitātes nevis piesvīdušās sporta zālēs, bet svaigā gaisā un skaistā vietā – netālu no airēšanas sporta bāzes.

Biedrības “Katapulta” projekta piedāvājums bija ļoti plašs un daudzveidīgs: stāstu un ģimeņu vakari, mūzikas instrumentu un svešvalodu apguve, pārgājieni utt. Mārča Bogdanova izloloto ideju pasākumā prezentēja Māris Pēterhens-Pētersons.

Kad visi trīs pārstāvji savu darbiņu bija paveikuši, viņus pieklājīgi izraidīja no zāles, bet ar īsu runu priekšā tika aicināti projektu vēstneši, kuri pirmie veica ziedojumu, argumentēja, kāpēc viņi ir noticējuši konkrētajam projektam un kāpēc tas būtu jāatbalsta arī citiem. Kā smējās pasākuma vadītājs Uģis Melders, vēstniekiem šoreiz direktoru diena, jo “Smaidiņu” projektu azartiski aizstāvēja Pārgaujas sākumskolas direktors Viktors Litaunieks, bet “Katapultas” vēstniece bija tikpat enerģiskā Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba. Sporta biedrības “Straume” vēstnieks Kaspars Tensons ir pārcēlies no Siguldas uz Rubeni, gatavs iesaistīties ne tikai CrossFit aktivitātēs, bet jau pūš baritona saksofonu arī “Signālā”.

Tad sākās solīšanas sesija. Cēlās rokas, tika nosauktas dažādas summas – 5, 10, 20, 50, 100 eiro… Daži ziedotāji to darīja arī neklātienē, sūtot īsziņas. Ziedojumu solīšana notika divos raundos, līdz apstājās pie trīs vienādiem diagrammas stabiņiem ar summu 1100 eiro, taču pēdējā brīdī “Smaidiņiem” tika piemesti klāt vēl 25 eiro.

Jāteic, ka pirmajā “Ziedotāju aplī” 2017.gada 7.decembrī ziedojumi bija dāsnāki – 5731 eiro, šoreiz – 3325 eiro. Kā veiksies ar šo projektu realizāciju, rādīs nākotne.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri