Valmieras Ziņas

Valmierā no šodienas aptuveni 750 jaunāko klašu skolēniem mājās piegādās brīvpusdienas

Valmierā no šodienas aptuveni 750 jaunāko klašu skolēniem mājās piegādās brīvpusdienas, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

Pagājušajā nedēļā Valmieras pilsētas pašvaldība aicināja Valmieras izglītības iestāžu 1.-6.klašu skolēnu, kuri dzīvo Valmieras pilsētā un tuvākajā apkārtnē – Burtnieku novada Pilātos, Rūpniekos, Valmiermuižā, Viestura laukumā, Vanagos, kā arī Kocēnu novada Kocēnos, vecākus portālā “E-klase” šodien līdz plkst.12 aizpildīt aptauju par nepieciešamību saņemt brīvpusdienu piegādi vienu reizi dienā.

Bulmeistare stāstīja, ka vecāki lūguši nodrošināt brīvpusdienas aptuveni 750 1.-6. klašu bērniem.

Pašvaldība pusdienu piegādi nodrošinās līdz ārkārtējās situācijas beigām, bet ne ilgāk kā līdz 2019./2020.mācību gada beigām. Pēc anketā norādītajām adresēm tika izstrādāts piegādes maršruts un laiks. Maršruts pēc nepieciešamības tiks precizēts un papildināts, līdz ar to varētu arī mainīties sākotnēji norādītais piegādes laiks, skaidroja pašvaldībā.

Ēdināšanu nodrošinās SIA “Kantīne B”, kas ir ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, pamatojoties uz iepirkuma “Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs un pansionātā “Valmiera”” rezultātā 2018.gada 10.decembrī noslēgto līgumu.

Pusdienas piegādās skolu transports ar uzlīmi “Skolēnu brīvpusdienas #paliecmājās”. Saņemot pusdienas, būs jāuzrāda skolēnu apliecība. Pašvaldība aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par pusdienu piegādi un laiku portālā “E-klase”.

Piegādi iespējams īstenot tikai Valmieras pilsētā un tuvākajā apkārtnē, lai ievērotu Ministru kabineta “Noteikumus par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem”, uzsver pašvaldībā.

Jautājumu gadījumā pašvaldība lūdz sazināties, rakstot uz e-pastu “vip@valmiera.lv”. 

Valmieras pašvaldība pusdienas nodrošinās arī visiem Valmieras un apkārtējo novadu 7. līdz 12.klašu skolēniem, kuri saņem Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” jeb “PuMPuRS” atbalstu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri