Valmieras Ziņas

Valmierā no automašīnas bākas nozagta degviela

Laika posmā no trešā aprīļa plkst. 17:00 līdz ceturtā aprīļa plkst. 13:00 Valmierā, no automašīnas “Scania” bākas nozagti 150 liti degvielas. Policijas noskaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

4.aprīlī, plkst. 11:55 Cēsu novadā, Vaives pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), automašīnai “Mercedes-Benz” sakabē ar piekabi, lūza stiprinājums, kā rezultātā no transportlīdzekļa kravas nokrita baļķi. Ierodoties policijas darbiniekiem, konstatēts, ka satiksmes drošības netika apdraudēta, kā arī baļķi nav izkrituši uz ceļa braucamās daļas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

5.aprīlī, plkst. 01:12 Cēsu novadā, Cēsīs, pie Cēsu dzelzceļa stacijas, vilciena maršrutā Rīga – Lugaži 94 kilometrā, kravas vilciens uzbrauca 1982.gadā dzimušam vīrietim, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira. Pēc sākotnējās informācijas, gājējs pēkšņi parādījies lokomotīves priekšā, mēģinot šķērsot sliežu ceļu tam neparedzētā vietā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 8 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 22 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, nav sēdies neviens vadītājs. Noformēti 90 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 38 bija par ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri