Valmieras Ziņas

Valmiera jūlijā uzņems Eiropas kausa posmus BMX

Lasīšanas laiks: 2 min

Lielais BMX atgriežas Valmierā! Pēc mēneša, 13. un 14. jūlijā, Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” notiks Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) rīkotās Eiropas kausa izcīņas 9. un 10. posma sacensības. Sagaidāms, ka uz starta izies spēcīgākie pašmāju un ārvalstu sportisti elites, U-23 un junioru klasēs, kā arī tiks noskaidroti labākie braucēji 22 Challenge kategorijās. Skatītājiem ieeja sacensībās būs bez maksas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Šāda mēroga riteņbraukšanas sacensības Valmierā notiks trešo gadu pēc kārtas, turklāt nākamvasar Latvijai jau otro reizi būs uzticēta arī Eiropas čempionāta rīkošana, par norises vietu izvēloties Valmieras BMX trasi, kas kopš 2022. gada ir oficiāls šī sporta veida Ziemeļeiropas centrs.

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas izpilddirektors Artis Ozols: “Atkārtota Eiropas kausa posmu rīkošanas tiesību piešķiršana Latvijai nenoliedzami ir UEC uzticības apliecinājums mums kā rīkotājiem, un labs signāls ārvalstu sportistiem par kvalitāti, kuru spējam nodrošināt Valmierā, Latvijā. Tajā pašā laikā tāda mēroga starptautisku sacensību norise ir lieliska iespēja mūsu pašu braucējiem gūt plašāku pieredzi tepat, savās mājās, kas ir jo īpaši būtiski jaunākās paaudzes sportistiem un viņu vecākiem.”

Savu dalību šī gada Eiropas kausa sacensībās Valmierā jau apstiprinājis Latvijas labākais elites sportists Kristens Krīgers, kurš nule kā saņēmis arī apstiprinājumu dalībai 2024. gada Parīzes Olimpiskajās spēlēs, kas no 26. jūlija līdz 11. augustam notiks Francijas galvaspilsētā. “Protams, olimpiādes tuvums tieši ietekmēs sacensību dalībnieku sastāvu Eiropas kausā, taču vēlos uzsvērt, ka tai ir kvalificējušies tikai 12 eiropieši, līdz ar to esmu pārliecināts, ka Valmierā būs vērā ņemama konkurence elites sacensībās,” paudis Krīgers, apliecinot, ka Eiropas kausa posma sacensības pašu mājās būs pēdējais sagatavošanās etaps karjeras nozīmīgākajam startam – olimpiskajās spēlēs.

Jāatzīmē, ka šosezon Eiropas kausa sacensībās drīkst startēt no astoņu, nevis septiņu gadu vecuma, kā tas bija iepriekš. Dalībnieku reģistrācija noslēgsies jūnija izskaņā, uzreiz pēc tās tiks izziņota arī plašāka sacensību programma. Līdz tam turpinām gatavoties, lai pie mums Valmierā varam baudīt ne vien augstākā līmeņa sportu, bet arī augstākā līmeņa sacensību norisi! 

Visai aktuālajai informācijai turpmāk aicinām sekot līdzi BMX Valmiera tīmekļvietnē bmxvalmiera.lv, Facebook kontā “BMX Valmiera” un Instagram kontā @eurobmxlatvia, savukārt informāciju par naktsmītnēm sacensību laikā un brīvā laika pavadīšanas iespējām Valmierā un Valmieras novadā vienkopus iespējams atrast tīmekļvietnē visit.valmiera.lv.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri