Valmieras Ziņas

Valmierā jaunietis nolauzis ceļa zīmi

Lasīšanas laiks: < 1 min

25.aprīlī pēc pulksten 19:00 saņemta informācija, ka Valmierā, Stacijas ielas un Meža ielas krustojumā kāds jaunietis nolauzis ceļa zīmi, informē Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore.

Policija noskaidro apstākļus un kāda 1995.gadā dzimuša jaunieša saistību ar notikušo.

Savukārt 26.aprīlī pēc pulksten 9:00 Amatas novadā, Amatas pagastā, autoceļa Cēsis – Skaļupe – Ķūķu klintis konstatēts, ka nakts laikā pamatīgi sabojāta ceļa malā novietotā automašīna Audi A6. Automašīnai sabojāts priekšējais stikls, atlaužot bagāžas nodalījumu, nozagtas vairākas riepas, kā arī no salona nozagata automegnetola un citas mantas. Policijā par notikušo sākt kriminālprocess, notiek visu apstākļu pārbaude.

26.aprīlī ap pulksten 13:00 saņemta informācija par kādu iereibušu vīrieti, kurš Burtnieku novadā, Rencēnu pagastā, Rencēnos, Valmieras ielā atrodas uz ceļa braucamās daļas un apdraud savu un apkārtējo drošību. 1969.gadā dzimušais vīrietis nogādāts policijā atskurbšanai vīrietis.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 213 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 37 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par sešām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti deviņi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 69 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 35 noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību un veselību. 

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri