Valmieras Ziņas

Valmierā ieviesta iepirkšanās un labdarības karte KOPĀ (2)

Otrdien, 27.novembrī, Valmieras novada fonds (VNF) prezentēja iepirkšanās un labdarības karti KOPĀ, kas iedzīvotājiem dos iespēju ietaupīt, vienlaikus palīdzot īstenot ieceres Valmierā un apkaimē.

VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš pastāstīja, ka ideju par labdarības kartes veidošanu fonds aizguvis no kolēģiem Rumānijā, kur tā veiksmīgi tiek īstenota jau desmit gadus. Fonds KOPĀ kartes projektu lolojis jau veselu gadu. Sākotnēji bijusi doma izmantot jaunāko tehnoloģiju iespējas un sasaitīt karti ar aplikāciju “Mana Valmiera” taču šādu risinājumu izstrāde ir gana dārga un sarežģīta, tāpēc nolemts pagaidām izmantot “veco labo” plastikāta karti.

Iepērkoties programmā KOPĀ iesaistītā uzņēmumā, pircējs saņems atlaidi savam pirkumam, bet uzņēmējs no šī pirkuma summas noteiktu procentu ziedos labdarībai, pārskaitot naudu Valmieras novada fondam. Plānots, ka ziedotāji un uzņēmēji, kas piedalās programmā, tiks iesaistīti lēmumu pieņemšanā par savākto līdzekļu izlietojumu.

Pašlaik KOPĀ karti var izmantot veikalu tīklā “Austris”, degvielas uzpildes stacijā “KOOL”, veikalā “Eži”, SPA salonā “Līga”, krodziņā “Strēlniece” un mēbeļu veikalā “4 istabas”. Plānots paplašināt partneru loku, lai iedzīvotājiem būtu vēlme un iespējas izmantot KOPĀ karti ikdienā.

KOPĀ karti bez maksas iespējams saņemt darba dienās un pulksten 10 līdz 16 Valmieras novada fonda birojā Garā ielā 10. Fonda pārstāvji plāno viesoties vietās un pasākumos, kuros pulcējas valmierieši, piedāvājot iespēju saņemt karti. Līdz gada beigām plānots izsniegt 5000 kartes.

Kā skaidroja Ansis Bērziņš, KOPĀ kartes ieviešana nenozīmē par vēl vienu lojalitātes karti vairāk pircēju maciņos, bet gluži pretēji – tai vajadzētu samazināt kopējo karšu daudzumu. Iepērkoties pie programmas partneriem, turpmāk varēs lietot tikai KOPĀ karti, lai izmantotu arī visas pastāvošās priekšrocības, ko sniedz pašu uzņēmumu izsniegtās lojalitātes kartes, piemēram, iepērkoties veikalā “Austris” un degvielas uzpildes stacijā “KOOL Valmiera”.

Ansis Bērziņš uzsvēra, ka KOPĀ programmā plānots iesaistīt tikai Valmieras un tuvākās apkārtnes uzņēmumus, lai vieglāk būtu izlemt, kādiem mērķiem izlietot savāktos līdzekļus. Aptverot pārāk plašu teritoriju, ziedotājiem būtu grūtāk vienoties par līdzekļu izlietojumu. Iecerēts, ka programmas KOPĀ piesaistītie līdzekļi palīdzēs līdzšinējo projektu stiprināšanai un paplašināšanai. VNF plāno arī uzsākt jaunas ieceres Valmieras pilsētvides uzlabošanai un iedzīvotāju labklājības veicināšanai.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks atzinīgi vērtē šādu fonda iniciatīvu, kas dod iespēju iedzīvotājiem ietaupīt, vienlaikus sniedzot savu ieguldījumu labdarības projektos. Viņš pauda pateicību arī uzņēmumiem, kas ir gatavi iesaistīties šajā programmā, lai dotu arī savu artavu sabiedrībai nozīmīgu iniciatīvu realizēšanā. Jānis Baiks uzsvēra, ka tiks meklēti risinājumi, kā KOPĀ karti integrēt pilsētas aplikācijā “Mana Valmiera”, lai paplašinātu dalībnieku loku un kartes izmantošanas iespējas.

Veikalu tīkla “Austris” īpašnieks Gints Amons atklāja, ka iesaistījies projektā jau pirms gada, kad vēl tikai tapusi ideja par kartes veidošanu, tādēļ viņa vadītais uzņēmums ir viens no pirmajiem, kas pievienojies programmai KOPĀ. “Uzņēmējam, kas strādā Valmierā, ir jābūt gatavam palīdzēt pilsētas iedzīvotājiem dažādu svarīgi iniciatīvu īstenošanā. Šis ir viens no veidiem, kā daudzi pircēji un uzņēmēji var iesaistīties šajā procesā un ieguldīt savus līdzekļus, lai paveiktu ko noderīgu visiem pilsētniekiem. Ceru, ka programmā iesaistīsies arvien vairāk uzņēmēju, lai KOPĀ karte kļūtu arvien nozīmīgāka un pieprasītāka!” novēlēja uzņēmējs.

KOPĀ kartes ieviešanu Valmierā finansiāli atbalsta Č.S. Mota fonds programmas “Vietējie risinājumi globālajiem izaicinājumiem” ietvaros, kuru koordinē Filantropijas attīstības akadēmija Polijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Go - 27.11.2018 Atbildēt

    Vai tad nevar kā Circle K ,piesaistit to atlaizu karti bankas kartei?!

    LOL - 09.01.2019 Atbildēt

    Nebijāt dzirdējuši par Cashback World?

    auni

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri